بانک‌تک (BankTech)

بت‌شکن مدیر عامل بانک اقتصاد نوین شد

نوشته شده توسط رضا قربانی

دکتر بت‌شکن

با تودیع «احمد طاهری بهبهانی»، دکتر «محمدهاشم بت‌شکن» به عنوان مدیرعامل جدید بانک اقتصادنوین معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مراسم که با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران بانک اقتصادنوین برگزار شد، با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح تقدیر از زحمات سید احمد طاهری بهبهانی مدیر عامل قبلی بانک اقتصادنوین قدردانی شد.

لازم به ذکر است دکتر محمدهاشم بت‌شکن پیش از این به عنوان عضو هیات مدیره، عضو هیات عامل، معاون بانکداری شرکتی، معاونت امور اقتصادی و برنامه‌ریزی بانک اقتصادنوین، رئیس هیات مدیره بانک همکاری‌های اسلامی، رئیس هیات مدیره شرکت تامین سرمایه نوین و رئیس هیات مدیره بورس و اوراق بهادار مشغول به فعالیت بوده است.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */