راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

آغاز سومین طرح نیکوکاری اسنپ‌ / با اسنپ‌کلاب در تأمین هزینه‌های درمان کودکان بستری شریک شوید

سومین طرح نیکوکاری باشگاه مشتریان اسنپ با تمرکز بر تأمین کمک‌هزینه‌ درمان کودکان بستری در بیمارستان از ابتدای این هفته با همکاری خیریه‌‌ «حس مهر» آغاز شد. کاربران اسنپ می‌توانند بدون پرداخت وجه نقد و با استفاده از امتیازهای اسنپ‌کلاب در این کار خیر مشارکت کنند.

اسنپ به‌واسطه‌ مسئولیت اجتماعی خود از ابتدای امسال امکان مشارکت در طرح‌های نیکوکاری را در باشگاه مشتریان خود فراهم کرده است. پیش‌ از این طرح‌های «آموزش آنلاین منجر به اشتغال افراد دارای معلولیت» و «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» در اسنپ‌کلاب با استقبال گسترده‌ کاربران روبه‌رو شده بود و حالا در سومین طرح، با عنوان «کمک‌هزینه‌ درمان کودکان بستری در بیمارستان»، اسنپ قصد دارد با مشارکت کاربرانش در تأمین هزینه‌های درمانی کودکان کم‌برخوردار گام بردارد.


دلایل اهمیت تأمین هزینه‌های درمانی کودکان کم‌برخوردار


این روزها، تأمین هزینه‌های درمانی، به‌دلیل مشکلات اقتصادی، برای بسیاری از خانواده‌ها دشوار شده است. در این میان کودکان می‌توانند آسیب‌پذیرتر از گروه‌های سنی دیگر باشند. خانواده‌های کم‌برخورداری که کودکان بیمار دارند، برای تأمین هزینه‌های درمانی با مشکلات زیادی روبه‌رو می‌شوند که در صورت برطرف‌نشدن می‌تواند به رها کردن یا ناتمام‌گذاشتن فرایندهای درمانی منجر شود. این روند علاوه بر آسیب جدی به کودکان و خانواده‌هایشان می‌تواند خطرات بسیاری برای نسل بعدی جامعه به همراه داشته باشد. اسنپ با همکاری خیریه‌ حس مهر و مشارکت کاربرانش می‌کوشد بخشی از هزینه‌های درمانی کودکان بستری کم‌برخوردار را تأمین کند. 

مؤسسه‌ غیردولتی حس مهر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در زمینه‌ تأمین مالی کمک‌هزینه‌ درمان بیماران نیازمند در سراسر کشور آغاز کرده است. روند کار این مؤسسه به این صورت است که بیماران نیازمند از طریق مددکاری بیمارستان‌ها شناسایی و به حس مهر معرفی می‌شوند. پس از بررسی‌های نهایی و تأیید مدارک، برای هر بیمار پرونده‌ای در سایت حس مهر تشکیل می‌شود. با مشارکت کاربران هزینه‌های درمانی پرداخت می‌شود و در پایان طرح میزان مشارکت و تعداد کودکانی که هزینه‌های درمانی‌شان تقبل شده، اعلام می‌شود.


نحوه‌ مشارکت در طرح نیکوکاری اسنپ


کاربران می‌توانند برای مشارکت در سومین طرح نیکوکاری اسنپ در این اپلیکیشن به بخش «اسنپ‌کلاب» بروند و دسته‌بندی «نیکوکاری» را انتخاب کنند. با انتخاب طرح «کمک‌هزینه‌ درمان کودکان بستری در بیمارستان»، کاربران با اهدای دو هزار امتیاز خود در این نیکوکاری مشارکت می‌کنند و اسنپ به ازای هر مشارکت چهار هزار تومان به‌ حساب خیریه واریز می‌کند. 

در حال حاضر امکان مشارکت در دو طرح «حمایت از تحصیل دانش‌آموزان سیستان و بلوچستان» و «کمک‌هزینه‌ درمان کودکان بستری در بیمارستان» در باشگاه مشتریان فراهم است. 

منبع اسنپ
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.