راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

فناپ‌تک به‌عنوان شرکت برتر در حوزه ایمنی بهداشت، محیط زیست و انرژی استان خوزستان انتخاب شد

فناپ‌تک به‌عنوان شرکت برتر حوزه ایمنی بهداشت و محیط زیست و انرژی در استان خوزستان انتخاب شد. به همین مناسبت لوح تقدیری از طرف مهندس اخلاق محمدیان، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خوزستان به فناپ‌تک اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی فناپ‌تک، این شرکت به‌عنوان اولین تولیدکننده دستگاه کارتخوان بانکی در ایران، موفق به دریافت لوح تقدیر شرکت برتر حوزه ایمنی بهداشت، محیط زیست و انرژی در استان خوزستان شد. این تقدیرنامه طی مراسمی به مدیر کارخانه خرمشهر این شرکت اهدا شد.

فناپ‌تک در سال 98 نیز در همین حوزه مورد تقدیر قرار گرفته بود. کسب این تقدیرنامه در شرایط ویژه محیط ‎زیستی استان خوزستان و گسترش بیماری همه‌گیر ویروس کرونا با تلاش کلیه همکاران واحدهای مختلف این شرکت، به خصوص همکاران بخش تولید، میسر شده است. شرکت فناپ‌تک پس از تغییر و تحولات یک سال اخیر بیش از پیش بر تولید داخلی سخت‌افزارهای بانکی و پرداختی متمرکز شده و با شعار توسعه خرمشهر به کارآفرینی و تولید در استان خوزستان توجه ویژه دارد.

فناپ‌تک در سال جاری از میان ده‌هزار واحد تولیدی استان خوزستان به عنوان واحد نمونه صنعتی حوزه تجهیزات الکترونیک انتخاب شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.