راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پست ‌بانک ‌ایران به‌عنوان «برترین بانک دولتی» در جشنواره شهید رجایی انتخاب شد

پست بانک ایران در جشنواره شهید رجایی سال ۹۹ و بر پایه نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸ به‌عنوان برترین بانک دولتی در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی برگزیده شد.

در مراسمی که روز دوشنبه دوازدهم آبان ماه سال‌جاری با حضور فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی، جمشید انصاری، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، معاونان وزیر، بهزاد شیری، مدیرعامل این بانک و تعدادی از روسای سازمان‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، پست بانک ایران در بین بانک‌های تابعه این وزارتخانه در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به‌عنوان برترین بانک دولتی برگزیده شد.

در این مراسم دژپسند با اهدای لوح سپاس به بهزاد شیری برای کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد. متن تقدیر وزیر امور اقتصادی و دارایی بدین شرح است:

جناب آقای دکتر بهزاد شیری

مدیرعامل محترم پست بانک ایران

باسلام

وزارت امور اقتصادی و دارایی به مثابه قلب تپنده توسعه اقتصادی، نقش بسزایی درخدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از طریق رشد و توسعه پایدار ایفاء می‌نماید، لذا خدمتگذاری در این سنگر افتخاری سترگ از جانب ایزد منان است.

با عنایت به همت و مساعدت ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان در آن بانک، درراستای جزء «ب» بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال ۱۳۹۹ (نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۸) و براساس تصویب ستاد جشنواره وزارت امور اقتصادی و دارایی در مجموعه بانک‌های تابعه وزارت متبوع به عنوان «بانک برتر درمجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی» برگزیده شده‌اید.

بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آن مجموعه اعلام می‌کنم.

منبع روابط عمومی پست بانک ایران
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.