راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

برنامه جدی هلدینگ «نگاه» برای سرمایه گذاری غیرمستقیم روی استارت‌آپ‌های حوزه فینتک

دومین گردهمایی «نگاه»، هلدینگ فناوری بانک کار آفرین برگزار شد. این گردهمایی با هدف ایجاد همدلی و اطلاع رسانی آخرین دستاوردها و همچنین تقدیر از همکاران برگزیده با حضور مدیران ارشد و همکاران این هلدینگ به شکل حضوری و آنلاین برگزار شد. در بخش اول این گردهمایی کاوه اشتهاردی رئیس هیات مدیره هلدینگ نگاه از اهتمام ویژه بانک کارآفرین برای ایجاد یک مجموعه مستقل فناوری با ساختار جدید و چشم‌اندازهای نوین تقدیر کرد و تحرک و تخصص و خلاقیت را سه مولفه اصلی حرکت هلدینگ نگاه دانست. ایشان هلدینگ فناوری نگاه را مجموعه‌ای عظیم با گنجینه بی‌نهایت از تخصص سرمایه انسانی کارآمد و اعتبار بانک کارآفرین دانست و عنوان کرد هدف این هلدینگ، نه دویدن بر زمین که پرواز در آسمان است و همچنین بر ضرورت ایجاد تحول جدی در عرصه فناوری تاکید کرد.

در بخش دوم حسین اسلامی مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه به ایراد سخن پرداخت. وی در مقدمه عنوان کرد: «بر اساس تحقیقی ۷۵ ساله که در دانشگاه هاروارد صورت گرفته خوشحال‌ترین افراد کسانی هستند که بتوانند روابط خوب و پایداری برقرار کنند و تنها نمانند.» در ادامه ویدئویی از مجموعه TED در خصوص این پژوهش پخش شد. سپس حسین اسلامی ارتقای کیفیت توأمان کار و زندگی همکاران و بهبود فضای کاری را از مهم‌ترین اقدامات هلدینگ فناوری نگاه در گام‌های نخستین دانست و اعلام کرد: «در همین راستا ساختمان جدیدی برای فعالیت همکاران توسط بانک خریداری شده و در حال تجهیز و آماده‌سازی است. مدیرعامل هلدینگ فناوری نگاه در توصیه موکد به همکاران، ارتقای پیوسته توانمندی‌ها و بروزرسانی هر لحظه سطح دانش همکاران را دارای اهمیت ویژه خواند و آموزش را مهم‌ترین محور توسعه سازمان دانست و نیز به موازات بر اهمیت جذب حداکثری نیروهای توانمند از خارج از مجموعه تاکید کرد.»

حسین اسلامی هدف هلدینگ فناوری نگاه را در درجه اول ایجاد تحول جدی در حوزه‌های مختلف فناوری بانک کارآفرین و شرکت‌های زیرمجموعه معرفی کرد و از ایجاد شرکت زیرمجموعه با عنوان «نگاه بانکی» با تمرکز روی بهبود سرویس‌ها و زیرساخت‌های نرم‌افزاری بانک کارآفرین خبر داد. وی ورود به حوزه پرداخت را برنامه بعدی هلدینگ از طریق ایجاد شرکت «نگاه پرداخت» در راستای به‌کارگیری راهکارهای نوین پرداخت با نگاهی متفاوت از رقبا و مبتنی بر راهبردهای بانک کارآفرین اعلام کرد.

حسین اسلامی سرمایه‌گذاری غیرمستقیم روی استارت‌آپ‌های حوزه فینتک به عنوان برنامه جدی هلدینگ نگاه در افق کوتاه مدت اعلام کرد.

در ادامه این گردهمایی پنل گفتگو و پرسش و پاسخ مدیران ارشد هلدینگ نگاه با همکاران برگزار شد و فرصت‌ها، تهدیدها، برنامه‌ها و دغدغه‌های پیش رو مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.