راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

باشگاه سپیدرود رشت با ایران کیش تفاهمنامه همکاری امضا کرد

باشگاه سپیدرود رشت با ایران کیش تفاهمنامه همکاری امضا کرد. طی این تفاهم‌نامه سه جانبه که با حضور پیمان طبری مدیر عامل ایران کیش، کیومرث بیات، مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت و وحید بهجتی مدیر عامل شرکت پارس فرناک به امضا رسید، ایران کیش بستر پرداخت‌های الکترونیکی باشگاه سپیدرود وهواداران این تیم را که چهارمین تیم محبوب کشوری لقب گرفته فراهم می‌کند.

ارائه خدمات پرداخت الکترونیک از طریق ابزارهای پذیرش در تمامی بخش‌های باشگاه سپیدرود رشت و مجموعه‌های تابعه، ایجاد باشگاه هواداران و ارائه انواع خدمات به اعضا باشگاه از جمله خریدهای تخفیف‌دار، خریدهای اختصاصی، تخصیص جوایز و …، فعالیت‌های تبلیغی و تشویقی توسط طرفین به منظور معرفی خدمات موضوع تفاهم نامه، برگزاری جشنواره‌ها، کمپین‌ها برای اعضای باشگاه هواداران از جمله سایر مفاد این تفاهمنامه است.

کیومرث بیات مالک باشگاه سپیدرود گفت: «قرارداد سه جانبه باشگاه با شرکت ایران کیش و پارس فرناک در خصوص استفاده از دستگاه‌های پرداخت الکترونیک از جمله کارتخوان و همین طور اپلیکیشن باشگاه است که همگی در بستری که ایران کیش برای ما فراهم می‌کند در اختیار هواداران و تمامی صاحبان کسب‌وکاری که قصد حمایت ازاین باشگاه را دارند قرار می‌گیرد.»

او گفت: «امید داریم تا با به وجود آمدن این بستر در استان گیلان، امکان تبادلات کاری و مالی را برای هواداران خود در عرصه‌های مختلف به وجود آورده و از سویی از این طریق عواید اقتصادی نیز نصیب باشگاه شود.»

او افزود: «از سویی راه‌اندازی اپلیکیشن مخصوص باشگاه که دراختیار هواداران باشگاه قرار می‌گیرد و مردم رشت می‌توانند به وسیله آن علاوه بر کمک به باشگاه تمامی تبادلات بانکی و مالی خود را از طریق بستر ایران کیش و این اپلیکیشن انجام دهند از دیگر مفاد این تفاهمنامه است.»

بیات اظهارکرد: «باشگاه سپیدرود یک باشگاه قدیمی با پنجاه و یکسال قدمت است و شما نمی‌توانید در رشت کسی را پیدا کنید که این تیم ورزشی را دوست نداشته باشد. این فضای مردمی یعنی بالغ بر یک و نیم میلیون جمعیت گیلان می‌تواند ظرفیت خوبی برای باشگاه و شرکت ایران کیش و تداوم همکاری‌ها درآینده باشد.»


تمامی بسترها از سوی ایران کیش فراهم شده است


وحید بهجتی مدیرعامل شرکت پارس فرناک نیز درباره این تفاهمنامه گفت: «پیرو همکاری‌های پارس فرناک و ایران کیش در زمینه‌های توسعه بازار، فناوری دیجیتال و پرداخت الکترونیک و همینطور در صدد رفع نیازهایی که تیم‌های ورزشی از لحاظ اقتصادی دارند این تفاهمنامه امضا شد. طرحی از شرکت پارس فرناک برای باشگاه سپیدرود آماده شد که ایران کیش پشتیبانی فنی و بستر سازی آن را فراهم کرده است. در بخش دیگر، باشگاه هواداری سپیدرود راه‌اندازی و از اپلیکیشن باشگاه رونمایی می‌شود تا هواداران بتوانند تمامی خدمات پرداخت خود را از طریق این پلتفرم که در بستر ایران کیش و البته اپلیکیشن پات انجام دهند. هرچند اپلکیشن سپیدرود رشت شخصی‌سازی شده و آیکون‌های ویژه باشگاه نیز به آن اضافه می‌شود.»

او گفت: «ایران کیش از طریق شعبه رشت تمامی درخواست‌ها مانند بحث نصب و پشتیبانی دستگاه‌ها را انجام می‌دهد. از طریق کانال‌های هواداری سپیدرود درخواست‌ها به ما ارسال و از سمت ما به ایران کیش داده شده تا بحث نصب و پشتیبانی دستگاه‌ها انجام شود.»

منبع روابط عمومی ایران کیش
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.