راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

شرکت تک‌وست در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران رتبه ۱۶۰ را کسب کرد

0

سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را هر ساله انجام داده است. این رتبه‌بندی با الهام از رتبه‌بندی‌های مشهوری مانند Fortune 500، فضای روشن‌تری از کسب‌وکار اقتصادی کشور ارائه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‌رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور داشته باشند.

شرکت سرمایه‌گذاران فناوری تک وستا (هلدینگ سرمایه‌گذاری گروه توسن) در بیست‌ودومین دوره این رتبه‌بندی موفق به کسب رتبه ۱۶۰ در میان شرکت‌های برتر شد و در گروه رایانه و فناوری اطلاعات نیز رتبه نهم را کسب کرد.


ببینید: ساختن توسن‌های جدید / نگاهی به شرکت تک‌وست


شرکت تک‌وست با قریب ۲۰ سال تجربه و متشکل از ۳۰ شرکت فناوری شناخته‌شده به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات مالی با محصولات متنوع نرم‌افزاری و سخت‌افزاری در ایران به شمار می‌رود و هر یک از شرکت‌های زیرمجموعه در حوزه‌های مختلفی از جمله فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، نفت و گاز، لجستیک، دولت الکترونیک و … مشغول به فعالیت هستند.

مجموعه شرکت‌های تک‌وست با تکیه بر حدود ۳۰۰۰ نفر سرمایه انسانی متخصص خود که عامل رشد و بالندگی مجموعه طی سالیان فعالیت بوده، همگام با توسعه فناوری روز دنیا، امکان اجرای پروژه‌های هوشمندسازی و تحول دیجیتالی را در صنایع و حوزه‌های اقتصادی مختلف پدید آورده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.