راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تفاهم‌نامه همکاری بین پلتفرم e-KYC یوآیدی و مرکز شتابدهنده فینووا منعقد شد

با امضای تفاهم‌نامه بین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی و شتابدهنده فینووا، از این به بعد شرکت‌های نوآفرینی تحت حمایت فینوا می‌توانند از خدمات احراز هویت دیجیتال (e-KYC) پلتفرم یوآیدی بهره‌مند شوند.

با امضای این تفاهم‌نامه استارت‌آپ‌های نوپای تحت حمایت شتابدهنده فینووا می‌توانند به مدت سه‌ماه و بدون هزینه، کسب‌وکار خود را در برابر تهدیدات قانونی که هویت‌های نامعلوم کاربران برای آنها ایجاد می‌کند، حفاظت کند.

.

احراز هویت یا KYC مانعی بر سر راه استارت‌‎آپ‌ها

از آنجایی که اکثر استارت‌آپ‌های تحت حمایت شتابدهنده و فضای کار اشتراکی فینووا در زمینه فین‌تک هستند، احراز هویت یا همان KYC (Know Your Customer) یکی از فرآیندهای حیاتی برای کسب‌وکارهای فعال در این حوزه است که عدم توجه به آن می‌تواند بقای آنها را با خطر جدی مواجه کند.

ببینید: پلتفرم e-KYC یوآیدی، الگوریتم تشخیص زنده‌بودن تصویر خود را در الکامپ ۹۸ معرفی می‌کند

بنابراین احراز هویت را می‌توان به‌عنوان یکی از گلوگاه‌هایی دانست که نرخ از دست‌دادن مشتری و کاهش کیفیت تجربه کاربری را برای کسب‌وکارهای فین‌تک به همراه دارد. شتابدهنده فینووا نیز با شناسایی دقیق چنین مانعی در استارت‌آپ‌های تحت حمایت خود، راه‌حل پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی را برای شرکت‌های نوآفرینی خود انتخاب کرده است.

یوآیدی UID اولین پلتفرم احراز هویت دیجیتال یا همان e-KYC در ایران است که با استفاده از فناوری‌های پیشرفته OCR، تشخیص تصویر زنده Liveness Detection و پردازش تصویرImage Processing، برای اولین‌بار در کشور امکان احراز هویت و صحت‌سنجی اطلاعات را برای سازمان‌ها بر بستر آنلاین فراهم کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.