راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

دانشجویان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای با پلتفرم یوآيدی و اسکن کد کیوآر وارد سامانه دانشگاه می‌شوند

با همکاری پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای دیگر نیازی به خاطر سپردن نام کاربری و گذرواژه نخواهند داشت و تنها با یک اسکن کد کیوآر وارد سامانه‌های این دانشگاه خواهند شد.

دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای با عقد یک تفاهم‌نامه با پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی، به دانشجویان خود هویت دیجیتال ارائه می‌دهد. طبق این تفاهم‌نامه همه دانشجویان این دانشگاه صاحب یک پروفایل هویت دیجیتال احراز شده خواهند شد و در یک برنامه زمان‌بندی ورود به سامانه‌های این دانشگاه از طریق سرویس SSO پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی صورت خواهد گرفت؛ بنابراین دانشجویان دیگر نیازی به خاطر سپردن نام کاربری و گذرواژه نخواهند داشت و تنها با یک اسکن کد کیوآر وارد سامانه‌های این دانشگاه خواهند شد.

همچنین با توجه به اینکه مبنای اطلاعات اکثر پلتفرم‌های کاریابی آنلاین بر خود اظهاری اشخاص است اکثر شرکت‌ها به اطلاعات درج شده در این وب‌سایت‌ها به دیدهٔ تردید نگریسته و امکان دسترسی به موقعیت‌های شغلی را از کسانی که از پیشینه تحصیلی خوبی برخوردار هستند نیز سلب می‌شود؛ بنابراین مسئولین دانشگاه فنی و حرفه‌ای با فهم صحیح مساله در نظر دارند با شروع همکاری با پلتفرم احراز هویت دیجیتال UID یک هویت دیجیتالی منحصربه‌فرد به دانشجویان خود ارائه کرده و با تأیید مدارک و مقطع تحصیلی آنها، امکان جذب سریع‌تر دانشجویان خود را به بازار کار فراهم آورند.

اتصال دانشجویان به کسب‌وکارهای آنلاین و دریافت خدمات با قیمت پایین‌تر، تسهیل استخدام دانشجویان از طریق تأیید مقطع تحصیلی آنها برای وب سایت‌های کاریابی، افزایش اعتماد به توانایی تخصصی فارغ التحصیلان این دانشگاه از طریق تأیید دوره‌های تحصیلی آنها در وب‌سایت‌های اشتراک خدمات تخصصی مانند آچاره، استادکار، کاهش هزینه‌های زیرساخت فیزیکی برای مدیریت دسترسی دانشجویان به خدمات دانشگاه و اختصاص صحیح‌تر منابع به حوزه‌های مهم‌تر و نظارت بر روند اجرای اهداف توسعه‌ای حوزه آموزش از دستاوردهایی است که همکاری با یوآیدی برای دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای به همراه خواهد داشت.

قابل ذکر است پیش از این پردیس منابع طبیعی دانشگاه تهران نیز با همکاری پلتفرم احراز هویت دیجیتال یوآیدی در راستای ارائه هویت دیجیتال به دانشجویان خود گام برداشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.