راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

افتتاح اولین شعبه تمام الکترونیک ملی در استان سیستان و بلوچستان

به مناسبت سالروز تأسیس بانک ملی ایران اولین شعبه تمام الکترونیک در استان سیستان و بلوچستان با حضور رئیس و مسئولان اداره امور شعب استان افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

آقای آزادی رئیس اداره امور شعب این بانک بیان داشت: استفاده روز افزون از خدمات نوین و بانکداری الکترونیک لزوم بکارگیری شیوه‌های نو را بر همگان آشکار ساخته است، در این میان انتخاب خدمت متناسب با نیاز مشتریان، موجب رضایتمندی مشتریان می‌گردد.

وی با اشاره به رقابت تنگاتنگ بانک‌ها در عرصه بانکداری الکترونیک گفت: از مهمترین شاخصه‌های برتری در عرصه بانکداری الکترونیک این است که خدمت مورد نظر همیشه، همه جا و به آسانی در دسترس مشتریان قرار گیرد که شعبه تمام الکترونیک با توجه به وظیفه ذاتی خود این مهم را محقق می‌نماید.

گفتنی است افتتاح و توسعه شعبه تمام الکترونیک در مراکز استان‌ها به منظور ارائه خدمات آسان به جامعه و مشتریان یکی از سیاست‌های محوری بانک ملی ایران محسوب می‌‎شود.

این شعبه که دارای دستگاه‌های خودپرداز، خوددریافت، دستگاه کیوسک بانکی با قابلیت انجام خدمات بانکی شتابی، کیوسک اطلاع رسانی و … است، بدون حضور متصدیان بانکی به ارائه خدمات به مشتریان می‌پردازد.

منبع: بانک ملی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.