راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

نژادصداقت؛ مدیرعامل جدید داتین / درباره محمد نژادصداقت، مدیرعامل داتین بیشتر بدانید

0

ماهنامه عصرتراکنش/ مراسم معارفه مدیرعامل جدید شرکت داتین اوایل خردادماه با حضور مدیران ارشد هلدینگ فناپ و شرکت داتین برگزار و طی آن محمد نژادصداقت، مدیرعامل سابق شرکت فناپ پرداخت به‌عنوان مدیرعامل داتین منصوب شد. همچنین در این مراسم در راستای تقویت تیم مدیریتی داتین، محمدعلی فرداد و حمیدرضا آموزگار به‌عنوان اعضای جدید هیات‌مدیره داتین منصوب شدند.

محمد نژادصداقت، کارشناسی کامپیوتر (گرایش نرم‌افزار) خود را از دانشگاه علم و صنعت تهران و کارشناسی ارشد (گرایش شبکه) را از دانشگاه صنعتی شریف دریافت کرده است. او پیش از آنکه مدیرعامل فناپ پرداخت و مدیرعامل اتیک باشد، مدیر واحد پرداخت الکترونیک شرکت فناپ بود. شاید همین سابقه در پرداخت‌های الکترونیکی، او را به یکی از معتقدان به تغییر نظام پرداخت خرد تبدیل کرده است.

محمد نژادصداقت، مدیرعامل داتین
محمد نژادصداقت، مدیرعامل داتین

شرکت فناپ پرداخت به‌عنوان بازوی پرداخت الکترونیکی فناپ، فعالیتش را از سال ۱۳۸۹ با هدف ارائه خدمات، محصولات و راهکارهای نوین پرداخت الکترونیکی آغاز کرد. در سال گذشته ادغام مهمی در هلدینگ فناپ در راستای اصلاح ساختار و سازوکار مجموعه، در حوزه پرداخت الکترونیک فناپ و شرکت پرداخت الکترونیک بانک پاسارگاد رخ داد.

در نتیجه این ادغام که همراه با واگذاری سهام پرداخت الکترونیک پاسارگاد به شرکت فناپ بود، بخشی از کسب‌وکار شرکت «فناپ پرداخت» به شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد منتقل شد. نژادصداقت همزمان با تقسیم فناپ پرداخت به دو بخش «سرویس» و «سخت‌افزار» با این مجموعه خداحافظی کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.