ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency) کسب‌وکارها

بایننس درباره قرار گرفتن لیبرا در فهرست صرافی‌اش در حال مذاکره با فیس‌بوک است

در خبرها آمده است که صرافی کریپتوکارنسی بایننس در حال مذاکره با فیس‌بوک جهت ورود به پروژه لیبرای این رسانه اجتماعی است و به گفته جین چائو مدیر ارشد خدمات این صرافی، صحبت‌های اولیه در رابطه با این موضوع انجام شده است.

چائو می‌گوید که لیبرا روی بلاکچین خصوصی خواهد بود، به همین خاطر نیاز به نقدینگی بیرونی ندارد هرچند که ممکن است فیس‌بوک درنهایت تمایل به بازار ثانویه داشته باشد و معمولا ارزها از بازارهای ثانویه سود می‌برند.

ببنید: آنچه درباره کریپتوکارنسی لیبرا فیس‌بوک می‌دانیم / ۲۸ شرکت فناوری و پرداخت حامی لیبرا هستند

در گزارش دیگری چائو بیان کرده است که باننس می‌تواند با عمل کردن به‌عنوان یک گره مجاز که تراکنش‌ها را تایید می‌کند، از بلاکچین لیبرا پشتیبانی و حمایت کند.

مدیر ارشد خدمات بایننس در مورد کریپتوکارنسی فیس‌بوک می‌گوید: «این اتفاقا مطمئنا اتفاق خوبی است. من فکر می‌کنم لیبرا پتانسیل‌های بسیاری دارد و نه تنها در پذیرش موفق خواهد بود بلکه در صنعت پرداخت هم تاثیرگذار است.»

به گفته چائو قرار گرفتن کوین فیس‌بوک در صرافی بایننس و دیگر صرافی‌ها اتفاقی است که در نهایت به نفع فیس‌بوک تمام خواهد شد.

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید