بانک‌تک (BankTech)

افزایش ساعات کار و  شعب کشیک نوروزی بانک سپه اعلام شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به منظور رفاه حال مشتریان ساعات کار شعب بانک سپه در اسفندماه سال جاری افزایش و برای ایام نوروز شعب کشیک مشخص شد. کلیه شعب بانک (غیر از شعب جاده‌ای و پادگانی) از روز شنبه ۱۸ اسفند تا پایان سال جاری در استان تهران به صورت یکسره تا ساعت ۱۸ و در شعب تحت پوشش مدیریت شعب مناطق استان‌ها یک ساعت بیش از ساعت فعلی آماده ارائه خدمت به مشتریان می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی بانک سپه، ساعت کار باجه عصر کلیه شعب در روز سه شنبه ۲۸ اسفندماه حداکثر تا ساعت ۱۶ می‌باشد. شعب منتخب کشیک نوروزی در روزهای شنبه و یکشنبه سوم و چهارم فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ از ساعت ۹ صبح تا ۱۳ به عموم مشتریان خدمات بانکی ارائه می‌کنند و در روزهای کاری هفته دوم فروردین‌ماه نیز ارائه خدمات به مشتریان از تاریخ پنجم تا هشتم فروردین در ساعات کاری انجام خواهد شد.

لیست شعب منتخب کشیک نوروزی از طریق سایت بانک سپه  قابل دسترسی است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */