عصر تراکنش چهره هفته

درباره مونا ورنان مدیر فناوری آزمایشگاه‌های تامسون رویترز بیشتر بدانید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / مونا مسقطی ورنان، مدیر ارشد فناوری آزمایشگاه تامسون رویترز است و رهبری بخش‌های مختلفی از جمله شبکه جهانی آزمایشگاه‌های نوآوری تامسون رویترز، بخش تحقیق و توسعه، مرکز محاسبات شناختی، مهندسی بلاکچین، طراحی منابع برای تحول تجربه دیجیتال مشتری و مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری استارت‌آپ‌ها را برعهده دارد.

پیش از این، ورنان معاونت آزمایشگاه تامسون رویترز را برعهده داشت و در همان زمان‌ها بود که او توانست شبکه آزمایشگاه نوآوری جهانی را تاسیس و برای توسعه بیشتر آن با مشتریان و استارت‌آپ‌ها و پارتنرهای آکادمیک ارتباط برقرار کند.

مونا ورنان علاوه بر فعالیت‌هایش در تامسون رویترز، از آگوست ۲۰۱۸، عضو شورای آینده جهانی در حوزه جامعه و اقتصاد دیجیتال انجمن اقتصاد جهانی هم هست. مجمع جهانی اقتصاد یکی از سازمان‌های بزرگ اقتصادی سوئیس است. این سازمان سالانه بیشتر از ۸۰ میلیون دلار درآمد دارد و برای بیش از ۲۰۰ نفر فرصت شعلی ایجاد کرده است. او همچنین تجربه مشاوره در موسسه فناوری ماساچوست و عضو هیات‌مدیره سندباکس فین‌تک را در کارنامه‌اش دارد.

سندباکس فین‌تک یک موسسه غیرانتفاعی در بوستون است که در ساخت محصولات و اپلیکیشن‌های سازنده به استارت‌آپ‌های سراسر دنیا کمک می‌کند. او در حوزه‌های استراتژی داده، مدیریت فناوری، دینامیک سیستم‌ها، مدیریت نوآوری، استراتژی فناوری، مدل‌های کسب‌وکار پلتفرمی و تحقیق و توسعه تخصص دارد.

مونا ورنان در دانشگاه‌هایی همچون Lycee Carnot، هاروارد و ام‌آی‌تی تحصیل کرده و زمینه‌های اصلی مطالعه و تحقیقات او نیز، مدیریت و آنالیز داده و سیستم‌هاست. او جزء زنان ایرانی حاضر در انجمن «زنان ایرانی فعال در دنیای فناوری» است که به‌صورت ماهانه در شهرهای مختلف آمریکا برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */