راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

ایران کیش در رده‌بندی شورای عالی انفورماتیک در رشته امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات ارتقا پیدا کرد

ایران کیش موفق شد ضمن تمدید رتبه‌های پیشین، در رشته امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات از پایه 4 به پایه یک برای یک دوره دوساله، ارتقا یابد.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، رتبه شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای دومین سال پیاپی در شورای عالی انفورماتیک ارتقا یافت. به‌این‌ترتیب در آخرین رتبه‌بندی، ایران کیش هم‌اکنون در 5 رشته خدمات پشتیبانی، تولید و پشتیبانی نرم‌افزار، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای پایه، سیستم و ابزارها، ارائه و پشتیبانی نرم‌افزارهای حامل محتوا و امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات گواهی پایه یک اخذ کرده است.

این شرکت همچنین در سایر رشته‌های آموزش و پژوهش، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، خدمات شبکه‌های اطلاع‌رسانی، شبکه داده‌های رایانه‌ای و مخابراتی، سیستم‌های ویژه دارای رتبه پایه 4 است که رتبه ۱ بالاترین و رتبه ۷ پایین‌ترین درجه را دارد.

صادق فرامرزی مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش درباره این خبر گفت: «شاخص‌های موثر در تعیین و ارتقاء رتبه شرکت‌های انفورماتیکی عبارت از میانگین درآمد مشمول مالیاتی شرکت‌ها (حجم و نوع قراردادهای منعقده قبلی و جاری آن‌ها)، میزان حقوق و دستمزد پرداختی شرکت‌ها به کارکنان و رضایت مشتری است که ایران کیش گواهی پایه یک در پنج رشته را دریافت کرده است.»

ایران کیش قادر خواهد بود تعداد 12 فقره قرارداد با مبلغ نامحدود در هریک از رشته‌های ذکرشده منعقد کند. بیشترین تعداد مجاز قرارداد جهت انعقاد برای پایه یک 12 فقره با مبلغ ریالی نامحدود و کمترین آن برای رتبه 7 با 4 فقره و با سقف ریالی محدود است.

بر اساس مصوبات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و شورای عالی انفورماتیک (از زیرمجموعه‌های معاونت مذکور) کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی، بانک‌ها و… موظف‌اند قراردادهایشان را صرفاً با شرکت‌های دارنده گواهینامه رتبه‌بندی از شورای عالی انفورماتیک منعقد کنند.

شرکت ایران کیش در سال 1393 دریک رشته دارای پایه یک بود و طی سال‌های بعد با توجه به توانایی‌های فنی و عملیاتی شرکت نسبت به تعدد رشته‌های تخصصی و ارتقاء آن‌ها اقدام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت