شرکت‌ها عصر تراکنش پی‌تک (PayTech) کسب‌وکارها

نگاهی به افتتاح رسمی سایت تولید توسن‌تکنو در شهرک صنعتی کاسپین قزوین

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / سایت تولید سخت‌افزارهای بانکی و پرداخت شرکت توسن‌تکنو هفتم شهریورماه در شهرک صنعتی کاسپین قزوین به‌صورت رسمی افتتاح شد. در این مراسم عبدالمحمد زاهدی، استاندار قزوین؛ داود محمدی، رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی؛ علی پرزحمت، رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان قزوین و حمیدرضا خان‌پور، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی این استان به همراه محمد مظاهری، مدیرعامل توسن‌تکنو و حمید همتی، قائم‌مقام این شرکت حضور داشتند.

شرکت توسن‌تکنو که در سال‌های گذشته تامین‌کننده سخت‌افزارهای بانکی با همکاری شرکت‌های معتبر خارجی بوده، در راستای سیاست‌های کلی کشور، به سمت‌وسوی تولید در داخل پیش رفته و تولید دستگاه‌های کارتخوان، خودپرداز / خوددریافت، سخت‌افزارهای حوزه بانکداری و پرداخت و نیز حوزه خرد و فروشگاهی را با رویکرد انتقال تکنولوژی در دستور کار خود قرار داده است.

سایت تولید این شرکت هرچند از اردیبهشت‌ماه سال جاری کار تولید را آغاز کرده و آماده بهره‌برداری رسمی بوده، اما به گفته محمد مظاهری، کمبود برخی قطعات، مشکلات تامین ارز و ترخیص قطعات در گمرک باعث شد که افتتاح رسمی آن تا این زمان طول بکشد. حمید همتی، قائم‌مقام مدیرعامل شرکت نیز برنامه‌ریزی این شرکت را تولید بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه کارتخوان و حدود ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ دستگاه خودپرداز / خودریافت با توجه به نیاز بازار در سال برآورد کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */