رویدادها شرکت‌ها عصر تراکنش

ترکش‌های برجام / ایرانی‌ها به تراستک امسال راه داده نمی‌شوند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / دو سالی می‌شود که شهر کن علاوه بر زرق‌وبرق سینمایی و فرهنگی به میعادگاهی برای فعالان حوزه‌های پرداخت، کارت هوشمند، احراز هویت، امنیت و اتصال تبدیل شده است و امسال برای سومین بار بخش فناوری خودش را هم به رخ دنیا می‌کشد.

۲۷ تا ۲۹ نوامبر و به عبارتی ۶ تا ۸ آذرماه، کاخ جشنواره کن برای سومین سال متوالی میزبان رویداد تراستک است؛ رویدادی که قدمتش به سال ۱۹۸۵ و شهر پاریس برمی‌گردد؛ البته با نام دیگری یعنی کارتس. بیش از ۳۰۰ غرفه نمایشگاهی، بیش از ۱۱ هزار بازدیدکننده و ۲۵۰ سخنران بین‌المللی اجزای تشکیل‌دهنده تراستک امسال هستند.

تراستک امسال با شعار دیجیتال، اعتماد، تکنولوژی، بخش‌های مختلف پرداخت، بانکی، خرده‌فروشی، دولت‌ها، شهروندان، امنیت، اشیای متصل و غیره را پوشش می‌دهد. تراستک از جمله رویدادهای بین‌المللی است که هر سال بازدیدکننده‌هایی از شرکت‌های ایرانی فعال در بانکداری و پرداخت در آن حضور دارند، ولی امسال قرار نیست هیچ فردی که ساکن ایران باشد، چه به‌عنوان غرفه‌دار و چه به‌عنوان بازدیدکننده در تراستک حاضر باشد و به عبارتی ایرانی‌ها به این رویداد راه داده نمی‌شوند.

خبرها حاکی از آن است که گروه کمکسپوزیوم، برگزارکننده رویداد، تصمیم گرفته تا از ۱۴ ژوئن تعاملاتش را با شرکت‌های ایرانی و افرادی که در ایران زندگی می‌کنند، متوقف کند و دلیل این تصمیم‌شان مثل روز روشن است؛ تحریم‌های اقتصادی بین‌المللی که علیه ایران اتخاذ شده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */