راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

0

تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه میان بانک خاورمیانه و شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، توسط مدیران ارشد بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک امضا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک خاورمیانه، با توجه به روند چرخه اقتصاد در دنیا، ادغام شرکت‌های موفق به جهت هم‌افزایی و استفاده از دانش، تکنولوژی تجربه و منابع مالی باهدف ارتقای کمی و کیفیت خدمات، چندین سال است که به‌صورت گسترده در تمامی صنایع مادر و زیربنایی آغازشده و با موفقیت در حال ادامه است.

در تفاهم‌نامه میان بانک خاورمیانه و شرکت آسیاتک زمینه‌های مختلف همکاری موردبحث و بررسی و تفاهم قرارگرفته که از آن جمله می‌توان به تأمین سرمایه، مشاوره ادغام و تملیک، نقل‌وانتقال سهام، تأمین مالی، معاملات اوراق بهادار و بازارگردانی به‌عنوان برترین موارد یادکرد.

بانک خاورمیانه و آسیاتک از بازی‌گردانان توانای صنعت ICT و بانکداری به شمار می‌آیند و این همکاری میان دو مجموعه مقتدر در حوزه فعالیت خود، می‌تواند ضمن بروز چشم‌اندازهای روشنی درزمینهٔ ادغام شرکت‌های فعال، پویا و صاحب دانش و تکنولوژی و تولد ابر شرکت‌های ارتباطی در کشور، آینده روشن‌تری را در حوزه تکنولوژی‌های ارتباطی رقم بزند.

پیش‌بینی می‌شود که این تفاهم‌نامه باعث تسریع و تصحیح درروند جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد هم‌افزایی در صنعت شده و تجمیع دانش تخصصی با حمایت‌های مالی هوشمندانه بانکی، باعث رشد صنعت ICT شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.