موبایل

چگونگی دریافت دستگاه کارتخوان جیبی شاپ

کارتخوان‌های جیبی شاپ، مناسب کسب‌وکارهای شخصی و خانگی در ۳ مدل به بازار ارائه می‌شوند. شاپ برای اشخاصی که نیاز به دستگاهی کوچک، مقرون‌به‌صرفه و ضدضربه دارند، مدل D180 با بدنه فلزی را ارائه می‌کند که از طریق بلوتوث به گوشی هوشمند متصل شده و با اپلیکیشن اندروید و iOS، علاوه بر پرداخت، بسیاری از خدمات دیگر را نیز انجام می‌دهد.

همچنین شاپ دو مدل D200 را نیز به بازار ارائه کرده است که با سیم‌کارت و بدون نیاز به اپلیکیشن‌های موبایلی نیز خدمات پرداختی انجام می‌دهند. شاپ باور دارد با گسترش استفاده از این کارتخوان‌های جیبی، به رونق کسب‌وکارهای شخصی و خانگی در این شرایط اقتصادی کمک خواهد کرد. این دستگاه‌ها یک سال گارانتی داشته و در سراسر کشور دفاتر خدمات پس از فروش برای سرویس‌دهی به مشتریان آماده‌اند.

شاپی‌ها همراه با دستگاه خریداری‌شده که از لحظه اول مالک دائم آن هستند، یک بسته آموزشی برای استفاده آسان نیز دریافت خواهند کرد.

در ادامه مراحل و مدارک موردنیاز برای دریافت دستگاه کارتخوان جیبی شاپ آمده است.

 

مراحل دریافت دستگاه کارتخوان جیبی شاپ:

متقاضیان می‌توانند در سایت www.shopp.ir کارتخوان جیبی خود را به‌صورت آنلاین خریداری کنند و یا از طریق تماس با ۵۴۷۰۵۰۰۰-۰۲۱ سفارش خود را با کارشناسان فروش شرکت مطرح کنند.

پس از ارسال مدارک برای دریافت ترمینال از شاپرک، حداکثر پس از سه روز کاری، دستگاه کارت‌خوان با شماره‌حساب تعریف‌شده روی آن، به مشتری تحویل داده می‌شود.

 

مدارک موردنیاز برای دریافت دستگاه کارتخوان جیبی شاپ:

  • کپی مدارک شناسایی
  • اجاره‌نامه، سند مالکیت یا استشهادنامه
  • جواز کسب یا استشهادنامه
  • شماره شبا بانک دلخواه مشتری با تأییدیه بانک

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

/* ]]> */