شرکت‌ها

ارتباط فردا سومین گزارش روندهای بانکداری الکترونیکی و فین‌تک در جهان را منتشر کرد

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا از شرکت‌های مطرح حوزه فناوری اطلاعات بانکداری و پرداخت ایران است که حضور فعال و مستمری در تولید محتوا برای توسعه و شناخت دانش روز در این صنعت دارد؛ حمایت از انتشار کتاب‌هایی همچون «کتاب فین‌تک»، «بانکداری مجازی»، «بانک دیجیتال»، «شکست بانک»، «فصل فردا» و «روندهای بانکداری الکترونیکی و فین‌تک در جهان» ازجمله بارزترین فعالیت‌های تولید یا حمایت از تولید محتوای ارزشمند در حوزه فناوری‌های مالی ایران توسط شرکت ارتباط فردا است.

یکی از آخرین فعالیت‌های ارتباط فردا در این حوزه، انتشار گزارش «روندهای بانکداری الکترونیکی و فین‌تک» است که تاکنون ۲ نسخه از این گزارش منتشر شده بود و اکنون سومین شماره این گزارش نیز منتشر شده است.

این گزارش ۷۳ صفحه‌ای که چکیده و خلاصه‌ای از ده‌ها گزارش مفصل از سوی مجموعه‌های پژوهشی و تحقیقاتی مطرح بین‌المللی است شامل سه بخش «روندهای کلیدی»، «خلاصه یافته‌ها» و «یافته‌های تفصیلی» است که تمامی روندهای به‌دست‌آمده را به شکلی ساده و مختصر قابل‌فهم کرده است تا تمام لایه‌های کارشناسان، مدیران میانی و مدیران ارشد با صرف کمترین زمان ممکن، دید کلی از آنچه در این صنعت در دنیا در حال رخ دادن است، مطلع شوند.

برای اولین بار، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، فایل این گزارش را از طریق بسترهای راه پرداخت برای مطالعه تمام فعالان و علاقه‌مندان در اختیار عموم قرار داده است که می‌توانید فایل PDF این گزارش را دانلود کنید.

دانلود کنید: فایل PDF سومین گزارش شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا از روندهای بانکداری الکترونیکی و فین‌تک در جهان

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی در دانشگاه علامه طباطبایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید