راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

کارت مجازی بانک پاسارگاد چیست؟

در روزهای اخیر بانک پاسارگاد تبلیغاتی درباره ایده جدید خود یعنی کارت مجازی انجام داده است. اما به راستی:

کارت مجازی بانک پاسارگاد چیست؟

بانک پارسارگاد در سایت خود ارائه خدمات جدیدی را معرفی کرده است که با عنوان کارت مجازی معرفی شده و مراحل صدور، کاربرد، تغییر رمز و سایر موارد مربوط به آن نیز ذکر شده است:

 

راهنمای صدور کارت مجازی پاسارگاد

کارت مجازی (Virtual Card) بانک پاسارگاد خدمت جدیدی است که جهت افزایش امنیت مشتریان در خرید‌های اینترنتی طراحی و پیاده‌سازی شده است. این کارت‌ها موجودیت فیزیکی نداشته و صرفا یک اعتبار مجازی و الکترونیکی برای دارنده آن محسوب می‌شود.

 

ویژگی‌های کارت مجازی

با کارت مجازی بانک پاسارگاد می‌توانید از کلیه درگاه‌های اینترنتی عضو شبکه شتاب خرید کنید. ویژگی اصلی کارت مجازی، افزایش امنیت مالی شما در خرید‌های اینترنتی است. بدین نحو که کارت مجازی را با مبلغ مورد نظر شارژ نموده سپس خرید را با اطلاعات کارت مجازی انجام می‌دهیم. در این صورت امنیت مالی کارت اصلی شما به خطر نخواهد افتاد. دیگر ویژگی‌های کارت مجازی به شرح ذیل است:

صدور کارت مجازی به نام شما

قابلیت شارژ کارت بدون هیچ محدودیتی

عدم محدودیت در پرداخت‌ها

اعتبار دو ماهه

امکان دریافت صورتحساب

هزینه صدور ۵۰۰۰ ریال

قابل استفاده در کلیه سایت‌های اینترنتی و پرداخت‌های تلفنی از طریق درگاه‌های عضو شبکه شتاب

افزایش امنیت مالی در پرداخت‌های اینترنتی

 

نحوه صدور کارت مجازی

کلیه دارندگان کارتهای عضو شبکهٔ شتاب می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد از طریق زیر منوی صدور کارت مجازی، نسبت به صدور کارت اقدام نموده و از امکانات این خدمت بهره‌مند شوند.

مراحل صدور:
به درگاه پرداخت اینترنتی بانک پاسارگاد به آدرس https: //epayment. bankpasargad. com مراجعه کنید.
با کلیک بر روی زیر منوی «صدور کارت مجازی» وارد صفحه صدور کارت مجازی شوید.

 

در این صفحه اطلاعات خرید اینترنتی کارت اصلی خود (یکی از کارت های عضو شبکه شتاب) را در بخش اطلاعات کارت وارد نموده سپس مبلغ، مدت اعتبار و رمز دوم کارت مجازی را در بخش اطلاعات کارت درخواستی، وارد نمایید. در انتها بر روی دکمه  کلیک کنید.

در این مرحله مطابق شکل (۲) اطلاعات وارد شده جهت تایید نهایی نمایش داده می شود، چنانچه مورد تایید است، شرایط و ضوابط را پذیرفته و بر روی دکمه  کلیک نمایید.

در این مرحله مشخصات کارت مجازی صادر شده به همراه شماره پیگیری و ارجاع نمایش داده خواهد شد.

شارژ کارت مجازی

هم اکنون شارژ کارت مجازی تنها از طریق انتقال وجه کارت به کارت امکان پذیر است. البته بزودی امکان شارژ از طریق همین درگاه ایجاد خواد شد.

جهت شارژ کارت مجازی

در صورتی که مشتری بانک پاسارگاد هستید می توانید از طریق منوی انتقال وجه در درگاه پرداخت اینترنتی پاسارگاد، بانکداری مجازی پاسارگاد و خودپرداز ها، کارت مجازی را شارژ نمایید.

در صورتی که مشتری سایر بانک ها هستید از طریق منوی انتقال وجه کارت به کارت اینترنت بانک، خود پرداز بانک متبوع خود می توانید کارت مجازی را شارژ نمایید.

تغییر رمز کارت مجازی:

تغییر رمز کارت مجازی از طریق منوی تغییر رمز  زیر منوی رمز اینترنتی کارت در درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد امکان پذیر است.

مشاهده صورت حساب کارت مجازی:

مشاهده صورت حساب کارت مجازی از طریق منوی عملیات بانکی  زیر منوی صورت حساب در درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد امکان پذیر است.

اعلام موجودی کارت مجازی

اعلام موجودی کارت مجازی از طریق منوی عملیات بانکی  زیر منوی اعلام موجودی در درگاه اینترنتی بانک پاسارگاد امکان پذیر است.

باز یابی اطلاعات کارت مجازی (شماره کارت، کد اعتبار سنجی CVV2، تاریخ انقضاء)

جهت بازیابی و مشاهده اطلاعات کارت مجازی باید با اطلاعات کارت اصلی (کارتی که با آن کارت مجازی را صادر نموده اید) در درگاه پرداخت اینترنتی عضو شوید. (نحوه عضویت در ادامه آمده است.) در صورتی که عضو درگاه پرداخت اینترنتی هستید با نام کاربری خود وارد درگاه شوید. پس از ورود به درگاه از طریق منویپیگیری  زیر منوی کارت مجازی می توانید کارت های مجازی صادر شده خود را مشاهده نمایید.

 

بازیابی رمز کارت مجازی

در صورتی که رمز کارت مجازی خود را فراموش نموده اید باید با همراه داشتن کارت ملی و کارت اصلی خود (کارتی که با آن کارت مجازی را صادر نموده اید) به یکی از شعبه های بانک پاسارگاد مراجعه نموده و درخواست رمز دهید.

نحوه  عضویت در درگاه پرداخت اینترنتی

 

جهت عضویت در درگاه پرداخت اینترنتی به آدرس https://epayment.bankpasargad.com مراجعه نمایید.

از میان لینک های بالای صفحه گزینه ی عضویت در سایت را انتخاب نمایید:

 

 

پس از تکمیل مشخصات فردی و انتخاب نام کاربری مورد نظر خود، در بخش اطلاعات کارت، مشخصات کارت اصلی * خود را وارد نموده و بر روی دکمه  کلیک نمایید.

*توجه: کارت اصلی کارتی است که از طریق آن، کارت مجازی خود را صادر نموده اید.

در صورتی که کارت های دیگری نیز دارید پس از ورود به درگاه با نام کاربری خود، از طریق منوی ویرایش زیر منوی ثبت کارت، سایر کارت‌های خود را نیز ثبت نمایید.

منبع: بانک پاسارگاد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.