خبر

آغاز امکان پرداخت توسط پی‌پال در اکوسیستم خدمات گوگل

نوشته شده توسط ثنا جهاندار

گوگل به تازگی ارتباطات خود را با پی‌پال گسترش داده است تا پرداخت‌های موبایلی بر روی خدمات غیررایگان خود را راحت‌تر کند. در گذشته شما می‌توانستید اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد گوگل کنید و پرداخت‌هایتان از طریق آن انجام دهید. این همکاری جدید به معنای امکان پرداخت از طریق پی پال در اکوسیستم خدمات گوگل است.

گوگل و پی‌پال سعی می‌کنند به سرویسی برای پرداخت، هرجا که لازم باشد؛ تبدیل شوند! از مغازه چیزی می‌خرید؟ از پی‌پال داخل گوگل پلی استفاده کنید. از خدمات گوگل استفاده می‌کند؟ به راحتی با پی‌پال پرداخت کنید. گوگل، حساب پی‌پال را به مثابه یه حساب بانکی برای کاربرانش به حساب می‌آورد.

از امروز فقط یک بار ورود به حساب کاربری پی‌پال کافی است تا حساب پی‌پال به خدمات مختلف گوگل از جمله گوگل‌پلی، یوتیوب، جیمیل، گوگل استور متصل شود. یک بار اضافه کردن حساب کاربری برای پرداخت در کل اکوسیستم گوگل اکتفا می‌کند.

همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که پی‌پال در حال آزمایش کارت اعتباری ونمو (Venmo) است که خدمات پرداخت آنلاین را بیش از پیش به بانکداری سنتی شبیه می‌کند.

منبع: Payments cards and mobile

درباره نویسنده

ثنا جهاندار

کارشناس ارشد مهندسی شیمی، گرایش محیط زیست و مترجم زبان انگلیسی. او در کنار تخصص دانشگاهی، به پژوهش و تحقیق در حوزه بازار مالی و اقتصادی علاقه زیادی دارد و در حوزه فین‌تک، با مجموعه راه پرداخت همکاری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */