راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

هاب

هاب نخستین شتاب‌دهنده‌ی مرحله Early-Stage در کشور است که با مشارکت استراتژیک شرکت ارتباطات سیار ایران و دانشگاه شهید بهشتی، جهت شتاب‌دهی و گسترش مقیاس استارتآپ‌ها در مراحل اولیه رشد و پرورش گزینه‌های برتر سرمایه‌گذاری برای سرمایه‌گذاران خطرپذیر در مراحل بالاتر تأمین سرمایه؛ فعالیت خود را آغاز کرده است.

مأموریت ما به‌کارگیری دارایی‌ها و منابع سهامداران در جهت استفاده حداکثری از فرصت‌های ناشی از خلأهای موجود در اکوسیستم استارت‌آپی کشور با هدف رشد و توسعه استارت‌آپ‌های فعال در حوزه‌های استراتژیک فعالیت هاب و کمک به اشتغال‌زایی پایدار در اکوسیستم استارت‌آپی کشور است.

دانلود فایل PDF معرفی شتاب‌دهنده هاب

 

سال تأسیس: 1396

سال آغاز فعالیت شتاب‌دهنده: 1397

مدیرعامل: محمدرضا سوهانیان

مدیر شتاب‌دهنده: مریم علی‌اکبری

حوزه‌های تحت پوشش:

حوزه تمرکز این شتاب‌دهنده، استارت‌آپ‌هایی هستند که محصول/ خدمت خود را به بازار عرضه کرده‌اند و مشتری اولیه خود را داشته و برای رشد بیشتر نیازمند حمایت‌های راهبردی، زیرساختی، مشاوره‌ای و مالی هستند. استارت‌آپ‌های فعال در حوزه ICT به‌ویژه استارت‌آپ‌هایی که کسب‌وکارشان مبتنی بر تکنولوژی‌های نو باشد، در اولویت شتابدهی هاب قرار می‌گیرند.

 

استارت‌آپ‌های شتاب‌ داده‌شده:

هنوز مشارکتی به‌صورت رسمی آغاز نشده است.

 

مربیان / منتورها:

به ازای هر استارت‌آپ به‌صورت تخصصی و با توجه به نیازمندی‌های فنی و غیر فنی، مربی به آنان معرفی می‌شود؛ درواقع هاب تمرکز خود را بر همکاران تجاری گذاشته است.

 

شرکای تجاری:

  • همراه اول
  • جیرینگ
  • بیمه سامان (در حال مذاکره)
  • افرانت (در حال مذاکره)
  • آریاتک (در حال مذاکره)

 

دانلود لوگو با کیفیت شتاب‌دهنده هاب {PNGJPG}

راه‌های ارتباطی:

وب‌سایت: www.mcihub.ir

تلفن: 22402896-021

دورنگار:

پست الکترونیک: info@mcihub.ir

نشانی: تهران، ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، شرکت هاب

شتاب‌دهنده هاب در شبکه‌های اجتماعی: