خبر

بانک ملی ایران سامانه خدمات بانکی روشندلان را راه‌اندازی کرد

نسخه ارزی بام
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک ملی ایران سامانه خدمات بانکی روشندلان را برای حمایت از معلولان جامعه راه‌اندازی کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، سامانه خدمات بانکی ویژه نابینایان با حضور مسعود خاتونی معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات، علی رحیمی مدیر امور شعب تهران و افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران و مسئولان انجمن نابینایان ایران به‌صورت آزمایشی در شعبه عارف راه‌اندازی شد.

افشین کاظمی رئیس اداره امور شعب جنوب تهران نیز با بیان اهمیت ارائه خدمات بانکی به روشندلان تصریح کرد: «ارائه خدمت به معلولان و روشندلان علاوه بر ارزش‌های انسانی و اسلامی، یک تکلیف قانونی است و در جامعه‌ای که ۵۰۰ هزار روشندل دارد که بسیاری از آنان نیز فرهیخته‌اند، باید زمینه‌ای را فراهم کرد تا خدمات، علی‌الخصوص خدمات مالی و بانکی به‌راحتی در دسترس آنان باشد.»

در پایان این مراسم برخی از روشندلان به‌صورت نمادین از سامانه خدمات بانکی نابینایان استفاده کرده و چند کار بانکی را با استفاده از این سامانه انجام دادند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید