راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

طرح تسهیلاتی جدید بانک ملی رونمایی شد / پرداخت تسهیلات 500 میلیون‌تومانی با شش ماه سپرده‌گذاری

طرح تسهیلاتی «مروارید» در بانک ملی ایران با حضور اعضای هیئت‌مدیره و هیئت عامل رونمایی شد. سقف این طرح تسهیلاتی 500 میلیون تومان است که متقاضیان پس از گذشت حداقل شش ماه از سپرده‌گذاری می‌توانند این تسهیلات را دریافت کنند.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک ملی ایران، سقف تسهیلات در طرح «مروارید»، معادل 500 میلیون تومان با نرخ سود 23، 20 و 17 درصد است و در قالب این طرح، مشتریان می‌توانند در چهارچوب ضوابط و مقررات بانک مرکزی نزد بانک ملی ایران سپرده‌گذاری کرده و بعد از گذشت حداقل شش ماه مطابق شرایط تعیین‌شده، از تسهیلات بهره‌مند شوند.

این طرح در قالب عقد مرابحه بوده و جامعه هدف افتتاح‌کننده حساب اشخاص حقیقی و حقوقی و جامعه هدف دریافت‌کننده تسهیلات تمامی اشخاص حقیقی خواهند بود. بدین ترتیب، اشخاص حقوقی (سازمان‌ها و شرکت‌ها) هم می‌توانند نسبت به افتتاح حساب ویژه طرح اقدام کرده و در ازای امتیاز حاصله، کارکنان خود را برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی کنند.

طبق این گزارش، بازپرداخت تمامی تسهیلات موضوع طرح به‌صورت اقساطی با اقساط ماهانه، مساوی و متوالی خواهد بود. همچنین، پس از گذشت حداقل شش ماه از افتتاح حساب، متقاضی می‌تواند امتیاز اخذ تسهیلات موضوع این دستورالعمل را به سایرین انتقال دهد.

علاوه بر این، محدودیتی در انتقال امتیاز به افراد مختلف توسط اشخاص حقیقی و پذیرش امتیاز از دیگران وجود ندارد و به‌ازای هر یک میلیون تومان در هر یک ماه، یک امتیاز به مشتری تعلق می‌گیرد و مبنای محاسبه امتیاز، حداقل مانده روزانه حساب ویژه طرح است.

بر اساس اعلام بانک ملی، این طرح با هدف پاسخگویی به نیازهای همه مشتریان طراحی شده و متقاضیان می‌توانند برای دریافت این تسهیلات به شعب بانک ملی ایران مراجعه کنند.

منبع بانک ملی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.