انتخاب سردبیر بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها

دومین عیددیدنی و دورهمی مدیران بانکداری و پرداخت ایران برگزار شد / گزارش تصویری

نوشته شده توسط مینا حاجی

دومین رویداد عیددیدنی و دورهمی مدیران بانکداری و پرداخت ایران، عصر دوشنبه سوم اردیبشهت‌ماه ۹۷ در هتل لاله برگزار شد. این رویداد توسط راه پرداخت و شرکت پارسان و با حمایت مالی شرکت رهیاب رایان فردا برگزار شد.

در این مراسم، معاونان و مدیران فناوری اطلاعات تعدادی از بانک‌های کشور، معاونان و مدیران عامل شرکت‌های پرداخت و بانکداری الکترونیکی، تعدادی از بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های حوزه فین‌تک و تعدادی از فعالان صنعت فناوری‌های مالی حضور داشتند.

در این رویداد هیچ‌گونه سخنرانی و برنامه‌ای برای حاضرین در نظر گرفته نشده بود و سه ساعت برگزاری این رویداد فرصتی بود تا فعالان و متخصصان به دور از مشغله‌های روزانه فرصت تعامل با یکدیگر را داشته باشند.

در این دورهمی، عکس مرحوم محمدحسین خاکی از پیشکسوتان فناوری‌های بانکی و پرداخت ایران که اواخر آذرماه ۹۶ دار فانی را وداع گفت نیز چاپ شده بود و افرادی که در این رویداد حضور داشتند، به‌رسم یادبود زیر این عکس یادبودهایی را نوشتند و در پایان، این تابلو، به عنوان یادبود از طرف فعالان صنعت بانکی و پرداخت به خانواده آن مرحوم اعطا شد.

در ادامه گزارش تصویری از حال و هوای این عیددیدنی و دورهمی مدیران بانکداری و پرداخت ایران آورده شده است.

عکاس: مانی لطفی‌زاده

 

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */