شرکت‌ها

حضور شرکت پشتیبانی افزارهای رایانه­‌ای سداد (پارس) در یازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در راستای اعتلای فناوری‌های نوین بانکداری، شرکت پشتیبانی افزارهای رایانه‌ای سداد (پارس) ضمن حضور در یازدهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه اقدام به ارائه خدمات تخصصی و محصولات خود به مشتریان و مراجعه کنندگان کرد.

در اولین روز بازگشایی این نمایشگاه، شرکت پارس با چشم انداز برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت، در کنار سایر شرکت‌های گروه داده‌ورزی سداد به دعوت بانک ملی ایران به ارائه توان‌مندی‌ها، خدمات و محصولات خود در زمینه‌های سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه و امور توسعه‌ای در راستای تقویت سرویس‌های نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات تخصصی پرداخته و محصولات جدید خود از جمله تولید مینی پی‌سی‌ها، سیستم‌های نوبت دهی، تولید All in One، کیوسک‌های بانکی و صندوق فروشگاهی را معرفی کرد.

نمایشگاه بانک، بورس و بیمه مجالی است برای معرفی محصولات در جهت حرکت پر شتاب به سوی فناوری‌های نوین و بانکداری الکترونیک و شرکت پارس به عنوان پشتیبان فناوری اطلاعات بانک ملی ایران و برخی دیگر از بانک‌ها حضور یافته و خدمات خود را برای تمام بازدیدکنندگان ارائه می‌کند. شرکت پارس بیش از ۳۵۰۰ شعبه بانک ملی ایران در سراسر کشور را پشتیبانی می‌کند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */