راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

اعلام ساعت کار جدید شعب بانک سامان

ساعت خدمات‌رسانی شعب بانک سامان در شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۷ اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، مدیریت بانکداری خرد این بانک اعلام کرد: «شعب بانک سامان در استان‌های تهران و البرز در شش ماه آینده، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۵:۴۵ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۴۵ تا ۱۲:۴۵ آماده ارائه خدمات بانکی خواهند بود. شعبه هایپراستار تهران نیز به‌صورت ویژه، از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۸ و پنج‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ در خدمت مشتریان خواهد بود.»

شعب بانک در استان‌های اصفهان، فارس، قم، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، خراسان‌رضوی، اردبیل و شهر اهواز در شش ماه آینده، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمات بانکی خواهند بود. شعبه سیتی سنتر اصفهان از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ و پنج‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۴ در خدمت مشتریان خواهد بود.

شعب سایر شهرستان‌ها نیز در بهار و تابستان ۱۳۹۷، شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۱۵ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۱۵ ارائه خدمت خواهند کرد.

شعب بانک سامان در مناطق آزاد کیش و قشم بر اساس اعلام سازمان مناطق آزاد در نیمه نخست سال در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰ ارائه خدمت می‌کنند. این شعب روزهای پنج‌شنبه نیز از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۲:۳۰ فعال است.

شعبه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) و واحد CIP نیز همانند دیگر روزهای سال، به‌صورت بیست‌وچهار ساعته در خدمت هموطنان است.

مرکز سامان ارتباط با شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارائه خدمات به مشتریان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.