بانک‌تک (BankTech)

نسخه جدید همراه بانک ایران زمین ارائه شد

باشگاه مشتریان بانک ایران‌ زمین
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

نسخه جدید همراه بانک ایران زمین، در راستای ارائه یک تجربه متفاوت از بانکداری به مشتریان و توسعه پلتفرم‌های مالی بر پایه بانکداری دیجیتال، از امروز در اختیار مشتریان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، همراه بانک ایران زمین با هدف ارائه یک تجربه جدید از یک خدمت به مشتریان و با در نظر گرفتن نظرات مشتریان با امکانات جدید و با رویکرد یک سوپرمارکت مالی از امروز در اختیار مشتریان قرار گرفت.

مشتریان می‌توانند برای دریافت (نسخه جدید) iOS و اندروید همراه بانک ایران زمین از طریق وب‌سایت، سامانه پیامکی و ربات بانک ایران زمین اقدام کنند.

برای دریافت نسخه اندروید همراه بانک ایران زمین عدد ۴ را به شماره ۳۰۰۰۶۹۰۵ ارسال کنید و برای دریافت نسخه iOS همراه بانک ایران زمین عدد ۵ را به شماره ۳۰۰۰۶۹۰۵ ارسال کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */