پی‌تک (PayTech)

مشکل جایگاه‌داران و بانک ملت برطرف می‌شود؟

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

رئیس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت از آغاز و ادامه مذاکره بین این اتحادیه و بانک ملت برای برطرف کردن مشکل استفاده از کارت‌خوان‌های این بانک در جایگاه‌های سوخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، بیژن حاج محمدرضا با تأکید بر اینکه مشکل پیش‌آمده بین اتحادیه جایگاه‌داران سوخت و بانک ملت هنوز برطرف نشده و این بانک به تعهدات خود عمل نکرده است گفت: «البته فعلاً قرار شد در جایگاه‌ها از دستگاه‌های کارت‌خوان بانک ملت استفاده کنیم و از مردم وجه غیر نقدی نیز پذیرفته می‌شود.»

او افزود: «البته در این راستا مذاکراتی بین بانک ملت و اتحادیه جایگاه‌داران صورت گرفته که فعلاً نتیجه‌ای نداشته است اما به محض اینکه به نتیجه رسید، اعلام خواهیم کرد.»

حدود یک هفته پیش اتحادیه جایگاه‌داران سوخت اعلام کرد از آنجایی که بانک ملت به تعهدات خود در قبال جایگاه‌داران و در ازای استفاده جایگاه‌داران از دستگاه‌های کارت‌خوان این بانک عمل نکرده است، جایگاه‌داران دیگر وجه غیر نقدی نمی‌پذیرند و افرادی که سوخت‌گیری می‌کنند باید فقط هزینه را به صورت نقدی پرداخت کنند. البته این موضوع بازخوردهای زیادی را در پی داشت و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد جایگاه‌داران موظف به دریافت پول سوخت از طریق کارت‌خوان هستند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */