عصر تراکنش کتاب‌ها

معرفی کتاب تکنولوژی‌های ارزهای رمزنگاری‌شده و بیت‌کوین

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / کتاب «تکنولوژی‌های ارزهای رمزنگاری‌شده و بیت‌کوین»، یک مقدمه جامع از تکنولوژی انقلابی و کمترشناخته‌شده ارز دیجیتالی است. این کتاب برای دانشجویان، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار، کارآفرینان حوزه تکنولوژی و پژوهشگرانی که در حوزه علوم کامپیوتر فعالیت دارند، مفید است و تقریبا هر آنچه را باید در مورد پول جهانی در عصر اینترنت بدانید، به شما می‌گوید. بیت‌کوین و زنجیره بلوک چگونه کار می‌کنند؟ بیت‌کوین‌های شما چقدر امن است؟ چگونه کاربران در زنجیره بلوک ناشناس هستند؟ آیا ارزهای رمزنگاری‌شده را می‌توان قانونگذاری کرد؟ اینها تنها تعدادی از سوالاتی هستند که پاسخ آنها در این کتاب آمده است.

تمرکززدایی، معدن‌کاوی، سیاست‌های بیت‌‌کوین، آلت‌کوین‌ها و اکوسیستم ارزهای رمزنگاری‌شده، آینده بیت‌کوین و… از جمله موضوعاتی است که در این کتاب مورد بحث قرار گرفته است.

نویسندگان: آروند نارایانان، جوزف بونیوا، ادوارد فلتین، اندرو میلر، استیو گلدفدر

ناشر: PRINCETON UNIVERSITY PRESS

۳۰۴ صفحه / ۳۲ دلار

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */