استارت‌آپ‌ها

ستاری: در خصوص استارت‌آپ‌ها احتیاج است که به قوه قضائیه نزدیک‌تر باشیم

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

سورنا ستاری با اشاره به محدودیت‌های استارت‌آپ‌ها گفت: «این مشکلات قابل حل است اما احتیاج دارد که با قوه قضائیه نزدیک‌تر باشیم.»

به گزارش خبرگزاری مهر، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه نشست نخبگانی فناوری اطلاعات قوه قضائیه در جمع خبرنگاران گفت: «مثال‌های واضحی وجود دارد که چگونه شرکت‌های دانش بنیان‌ها توانسته‌اند ساختار خدمات را عوض کنند. این خدمات نشان می‌دهد که جامعه تشنه گرفتن این خدمات است و تمایلی به شیوه سنتی ندارد.»

او با بیان اینکه حرکت قوه قضائیه در کمک گرفتن از شرکت‌های دانش بنیان برای توسعه خدماتش کار خوبی است، گفت: «اکنون این خدمات به شکل جدیدی ارائه می‌شود و  کمک گرفتن از شرکت‌های دانش بنیان هم جای بسی خوشحالی است.»

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پاسخ به این سؤال که محدودیت‌هایی برای استارت‌آپ‌ها وجود دارد، درخواست شما از قوه قضائیه در این خصوص چیست؟ گفت: «محدودیت‌هایی برای استارتاپ‌ها وجود دارد؛ اما ما باید کمی هم‌فکر و هم‌حرکت باشیم. یکی از مشکلات فعلی عدم وجود هماهنگی‌ها است که تاکنون کامل نشده است اما خواسته‌مان این است که این محدودیت‌ها کمتر شود البته در دنیا هم این مشکلات وجود داشته است.»

او افزود: «این مشکلات قابل حل است اما احتیاج دارد که با قوه قضائیه نزدیک‌تر باشیم.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */