راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

ستاری: در خصوص استارت‌آپ‌ها احتیاج است که به قوه قضائیه نزدیک‌تر باشیم

سورنا ستاری با اشاره به محدودیت‌های استارت‌آپ‌ها گفت: «این مشکلات قابل حل است اما احتیاج دارد که با قوه قضائیه نزدیک‌تر باشیم.»

به گزارش خبرگزاری مهر، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه نشست نخبگانی فناوری اطلاعات قوه قضائیه در جمع خبرنگاران گفت: «مثال‌های واضحی وجود دارد که چگونه شرکت‌های دانش بنیان‌ها توانسته‌اند ساختار خدمات را عوض کنند. این خدمات نشان می‌دهد که جامعه تشنه گرفتن این خدمات است و تمایلی به شیوه سنتی ندارد.»

او با بیان اینکه حرکت قوه قضائیه در کمک گرفتن از شرکت‌های دانش بنیان برای توسعه خدماتش کار خوبی است، گفت: «اکنون این خدمات به شکل جدیدی ارائه می‌شود و  کمک گرفتن از شرکت‌های دانش بنیان هم جای بسی خوشحالی است.»

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در پاسخ به این سؤال که محدودیت‌هایی برای استارت‌آپ‌ها وجود دارد، درخواست شما از قوه قضائیه در این خصوص چیست؟ گفت: «محدودیت‌هایی برای استارتاپ‌ها وجود دارد؛ اما ما باید کمی هم‌فکر و هم‌حرکت باشیم. یکی از مشکلات فعلی عدم وجود هماهنگی‌ها است که تاکنون کامل نشده است اما خواسته‌مان این است که این محدودیت‌ها کمتر شود البته در دنیا هم این مشکلات وجود داشته است.»

او افزود: «این مشکلات قابل حل است اما احتیاج دارد که با قوه قضائیه نزدیک‌تر باشیم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.