شرکت‌ها

برنامه‌های ایران کیش در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت

جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت
نوشته شده توسط آرش ترابی

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در هفتمین نمایشگاه بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت که توسط پژوهشکده پولی و بانکی دوم و سوم بهمن در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود، در غرفه ۲۳ طبقه همکف حضور دارد و برای این دو روز برنامه‌های خود را اعلام کرده است.

رضا احمدی مدیر روابط عمومی ایران کیش در خصوص برنامه‌های این شرکت برای نمایشگاه بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت اظهار داشت: «برنامه ما معرفی چند محصول ایران کیش است که آنها به مرحله بازاریابی رسیده و هم‌اکنون با آنها تراکنش انجام می‌شود.»

احمدی ادامه داد: «محصول پات اپلیکیشن موبایلی ایران کیش، محصول ام‌پوز به نام هم‌پات که یک کارت‌خوان موبایلی است، صندوق فروشگاهی به نام هایپرپات و محصول کیوسک CNG، سه محصول اصلی ما در این نمایشگاه هستند که همگی در اکوسیستم پات جای می‌گیرند.»

ایران کیش قرار است تا در این همایش با برگزاری رویداد Paintech متشکل از پنج تا هفت گروه استارت‌آپی با فعالیت‌های مختلف آنها آشنا شده و از نزدیک مشکلات آن‌ها را نیز انعکاس دهد.

Pain tech ترکیبی است که صادق فرامرزی مدیرعامل ایران کیش به آن رسیده.

در این مفهوم Tech بیش از اینکه معنای فناوری را در بر داشته باشد ایهامی از فین‌تک و استارت‌آپ است.

یعنی قراراست دردهای فین‌تک و استارت‌آپ شنیده و البته برای این دردها چاره‌اندیشی شود. فرامرزی با ساخت این ترکیب به دنبال آن است تا با رویکردی حمایتی فهرستی از مشکلات فین‌تک‌ها و استارت‌آپ‌ها را با مسئولین مربوط به هر حوزه در میان بگذارد؛ تا شاید راهگشایی برای جوانان خلاق و با استقامت کارآفرین ایرانی باشد.

ایران کیش که از حامیان الماس این نمایشگاه است، دوشنبه در دومین روز همایش، ساعت ۱۵ تا ۱۶ در سالن g 51 طبقه اول رویداد Paintech را برگزار خواهد کرد.

درباره نویسنده

آرش ترابی

آرش ترابی دانشجوی كارشناسی ارشد مديريت تكنولوژی و فعال حوزه رسانه و بانكداری الكترونيکی است. او از تابستان 96 با راه پرداخت همکاری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */