استارت‌آپ‌ها انتخاب سردبیر عصر تراکنش فین‌تک پرداخت

داستان پی‌پال / پی‌پال چطور به بزرگ‌ترین سیستم پرداخت آنلاین تبدیل شد

پی‌پل
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / هرروز پرداخت‌های بسیاری به‌صورت آنلاین انجام می‌شود و تعداد زیادی از این پرداخت‌ها از طریق سرویس پی‌پال است و شاید شما ندانید که پی‌پال چطور توانست به چنین عظمتی در دنیای پرداخت دست یابد.

تاریخ تاسیس پی‌پال به سال ۱۹۹۸ و توسط الون ماسک و جمعی از دوستانش برمی‌گردد و حالا این شرکت توانسته به بزرگ‌ترین سیستم پرداخت اینترنتی تبدیل شود. در حال حاضر پی‌پال در ۲۰۲ کشور فعال است و ۱۸ هزار نفر را در سراسر دنیا، در استخدام خود دارد.

باید گفت پی‌پال نه‌تنها سومین گزینه مورد علاقه افراد برای انجام پرداخت‌هایشان است (البته بعد از ویزا و مسترکارت)، بلکه بعد از کارت اعتباری، دومین سیستم پرداختی سریع نیز به‌حساب می‌آید.

اینفوگرافیکی که در ادامه مشاهده می‌کنید، می‌تواند شما را با حقایق جالب و خواندنی درباره تاریخچه این شرکت، تعداد کاربران، رقبای اصلی و بسیاری چیزهای دیگر مرتبط با پی‌پال، آشنا کند.

پی‌پال یک پلتفرم انقلابی است که توانست دنیای کسب‌وکارهای پول را به‌کل متحول کند. این اینفوگرافیک ماجرای رسیدن پی‌پال به برترین سیستم پرداخت آنلاین دنیا و همین‌طور تلاش‌های پی‌درپی‌اش برای بزرگ‌تر شدن را تعریف می‌کند.

با کلیک روی هر یک از تصاویر زیر می‌توانید فایل با کیفیت آن‌ها را مشاهده کنید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */