راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پیش‌بینی دوقلوهای میلیاردر: ارزش بیت‌کوین ۲۰ برابر می‌شود

کامرون و تیلر وینکلوفس برادران دوقلویی که با خرید حجم زیادی بیت کوین این روزها میلیاردر شده‌اند می‌گویند ارزش این پول بیست برابر شده و حتی طلا را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از بیزینس اینسایدر، به دنبال اعلام خبر رسمیت یافتن مبادلات مبتنی بر بیت کوین در بازار سهام Cboe Global از ژانویه سال ۲۰۱۸ بسیاری از افراد و سرمایه‌گذاران برای خرید این پول مجازی اقدام کرده‌اند؛ به‌گونه‌ای که ارزش هر بیت کوین به ۱۷۵۰۰ دلار افزایش یافته است.

برادران وینکلوفس در سال ۲۰۱۳ و درزمانی که هر بیت کوین تنها یک دلار ارزش داشت نسبت به خرید مقدار زیادی از این پول دیجیتال اقدام کردند و حالا ارزش بیت کوین‌های خریداری شده توسط آنها از مرز یک میلیارد دلار گذشته است.

این دو نفر معتقدند که ارزش بیت کوین باز هم بیشتر شده و به ازای هر سکه بیت کوین به ۳۰۰ هزار دلار هم خواهد رسید. به گفته آنها هم‌اکنون بازار بیت کوین ۳۰۰ میلیارد دلار و بازار طلا ۶ تریلیون دلار ارزش دارد. ولی ارزش بازار بیت کوین بیست برابر رشد خواهد کرد.

به گفته برادران وینکلوفس بازار بیت کوین به چنان موفقیتی دست می‌یابد که حتی بازار طلا را نیز پشت سر می‌گذارد. این اظهارنظرها در شرایطی صورت می‌گیرد که برخی تحلیل گران بازار سهام، قیمت فعلی بیت کوین را یک حباب توصیف می‌کنند. در مقابل تحلیل گران دیگری عقیده دارند از بیت کوین و ارزهای دیجیتال مشابه نمی‌توان برای نقل و انتقالات مهم مالی در عرضه اقتصادی استفاده کرد و این ‌یک نقطه ضعف مهم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.