راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مخزن صندوق امانات الکترونیک بانک ملت در تبریز شروع به کار کرد

مخزن صندوق امانات الکترونیک بانک ملت در تبریز در راستای توسعه خدمت صندوق امانات الکترونیک در سراسر کشور با حضور مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و با حضور نمایندگان اداره کل بانکداری شخصی این بانک به‌صورت رسمی شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، در این مراسم، قرارداد نخستین مشتری حائز شرایط در سامانه متمرکز صندوق امانات الکترونیک ثبت و اقلام صندوق مربوطه از سوی مدیر بانک ملت آذربایجان شرقی به او تحویل داده شد.

ایجاد آرامش و امنیت خاطر برای آن دسته از مشتریانی که همواره نگرانی‌هایی از بابت نگهداری اشیای قیمتی و مدارک و اوراق با ارزش خود به هنگام ترک خانه، سفر یا… دارند، از مهم‌ترین دلایل توسعه این خدمت از سوی بانک ملت است.

در همین راستا با به‌کارگیری سیستم‌های مدرن ایمنی، ضد سرقت و ضد حریق و همچنین سامانه مدیریتی – حفاظتی منحصربه‌فرد، نسل جدیدی از خدمات صندوق امانات الکترونیک در مخزن تبریز برای ارائه به مشتریان آماده شده است.

همچنین آموزش‌های لازم جهت نحوه تعامل شعب با مشتریان استفاده کننده از این نوع خدمت و کاربری سامانه مربوطه، به کارکنان ستادی، رؤسای شتاب و همچنین رؤسای گروه سپرده و خدمات مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی ارائه شده است.

از این پس مشتریان بانک ملت می‌توانند با مراجعه به هر یک از شعب بانک ملت در استان آذربایجان شرقی، در صورت احراز شرایط مربوطه نسبت به تکمیل فرم درخواست و انعقاد قرارداد اجاره صندوق امانات الکترونیک اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.