ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency)

بحث ورود بیت‌کوین به بورس خشم بانک‌های وال‌استریت را برانگیخت

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک‌های وال‌استریت به آغاز فروش سهام بیت‌کوین اعتراض کرده و تاکید کرده‌اند که سیستم مالی توان تحمل جهش‌ها و سقوط‌های سنگین قیمت ارز دیجیتال را ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، روز پنج‌شنبه نامه‌ای از طرف اتحادیه صنعت سهام که اعضای آن از بزرگ‌ترین بانک‌های جهان تشکیل شده‌اند، به کمیسیون تجارت سهام آمریکا ارسال شده است.

در این نامه به آغاز فروش سهام بیت‌کوین اعتراض شده است و نوشته شده که نباید به بورس‌های شیکاگو، سی‌ام‌ای گروپ و سی‌بوئه گلوبال مارکتز، اجازه داده شود که تحت یک رژیم خود‌ارزش‌گذاری، سهام بیت‌کوین را عرضه کنند.

در پیش‌نویس این نامه نوشته شده: «قوانین پیشنهاد شده برای تجارت سهام بیت‌کوین با ریسک بالقوه‌ای که در بطن تجارت آن وجود دارد، هم‌خوانی ندارد.»

قرار است بورس سی‌بوئه گلوبال مارکتز آر روز یکشنبه فروش سهام بیت‌کوین را آغاز کند و بورس سی‌ام‌ای گروپ هم ورژن مخصوص به خود را از ۱۷ دسامبر ارائه خواهد کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */