خبر

دانشگاه شریف کنفرانس کارآفرینی با رویکرد الزامات دانشگاه کارآفرین را برگزار می‌کند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گزارش خبرگزاری مهر، کنفرانس کارآفرینی با رویکرد الزامات دانشگاه کارآفرین  ۲۱ و ۲۲ آذرماه جاری توسط مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و در آن الزامات دانشگاه کارآفرین مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

هم‌زمان با این کنفرانس دوروزه، کارگاه‌های تخصصی با عناوینی چون «کارگاه شبکه‌سازی؛ مهارت فرصت‌آفرین و قدرت بخش کارآفرینان»، «کارگاه تکنیک‌های خلاقیت» و «کارگاه فرآیند تجاری‌سازی» برگزار خواهد شد.

این کنفرانس با هدف ایجاد بستری برای تبادل نظرات و آرا و بررسی الزامات دانشگاه کارآفرین و توسعه نقش دانشجویان و اساتید در تحقق این مهم برپا خواهد شد.

توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی در میان دانشجویان و اساتید، توانمندسازی دانشجویان و ارتقای مهارت‌ها و قابلیت‌های کارآفرینانه آنها، نحوه استفاده و تعامل با بخش خصوصی در جهت توسعه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و بررسی الگوها و مدل‌های بین‌المللی در ارتباط با توسعه نوآوری و کارآفرینی از دیگر اهداف این کنفرانس است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */