راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

بانک سامان شرایط فروش ارز مسافرتی با نرخ بازار آزاد را اعلام کرد

بانک سامان با دریافت مجوزهای لازم از بانک مرکزی، فروش ارز مسافرتی با نرخ بازار آزاد را از طریق شعب منتخب بانک آغاز کرد. به گزارش روابط عمومی بانک سامان، فروش ارز مسافرتی شامل گردشگری و زیارتی به نرخ بازار آزاد تا سقف ‌هزار یورو یا دلار آمریکا به هر متقاضی در شعب جام جم، اقدسیه و فرودگاه امام خمینی (ره) و تا سقف ۵ هزار یورو یا دلار آمریکا یا ۱۰ هزار درهم امارات در باجه CIP فرودگاه امام خمینی (ره) امکان‌پذیر است.

باجه CIP و شعبه فرودگاه امام خمینی (ره) به‌صورت ۲۴ ساعته این خدمت را ارائه خواهند کرد. واحد ارزی شعبه جام جم و شعبه اقدسیه از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۲ تا ۱۵:۳۰ فعال هستند.

متقاضیان خرید ارز مسافرتی با نرخ بازار آزاد می‌توانند با همراه داشتن گذرنامه معتبر، بلیت کاغذی یا الکترونیکی مسافرت هوایی (یک‌سره یا دوسره)، ویزای کشور مقصد (در صورت لزوم) به یکی از شعب منتخب بانک سامان مراجعه کنند.

ارز مسافرتی در همان شعبه و پس از دریافت معادل ریالی از مشتری تحویل می‌شود. خرید اسکناس ارزی با نرخ بازار آزاد از مشتریان (شامل اشخاص ایرانی و خارجی) و پس از احراز هویت از طریق کارت ملی یا گذرنامه توسط شعب فرودگاه امام خمینی و باجه CIP صورت می‌پذیرد.

خرید اسکناس تا سقف ‌هزار یورو و دلار آمریکا و سه‌هزار درهم امارات از متقاضی در شعبه فرودگاه امام خمینی (۲۴ ساعته) و تا سقف ۵ هزار یورو و دلار آمریکا و نیز ۱۰ هزار درهم امارات در باجه CIP (24 ساعته) امکان‌پذیر است.

ارائه خدمات برای خرید ارز مسافرتی، محدود به مشتریان بانک سامان نیست و تمام هم‌وطنان می‌توانند از خدمات این بانک بهره‌مند شوند.

هم‌وطنان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به یکی از شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند یا با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.