بانک‌تک (BankTech)

نسخه iOS پیام‌رسان بانک ملت ارائه شد

کارت المثنی بانک ملت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، نسخه iOS پیام‌رسان بانک ملت با امکان نصب و استفاده در تلفن‌های مجهز به سیستم‌عامل iOS(آیفون) از سوی این بانک در دسترس کاربران و مشتریان قرار گرفته است.

پیام‌رسان ملت یک اپلیکیشن تعاملی و از خدمات منحصربه‌فرد بانک ملت است که کاربران با در اختیار داشتن گوشی، تبلت و ساعت‌های هوشمند، می‌توانند تمامی اطلاعات خدمات بانکی، هشدار و آگاهی‌رسانی‌ها را در قالب متن‌های ارسالی از بستر اینترنت بدون وابستگی به پیامک یا ایمیل دریافت کنند.

در این سامانه، متون ارسالی محدودیت‌های موجود در بستر پیامک را ندارد، همچنین روال ارسال تصویر، صوت و فیلم در حد محدود برای مشتری از سوی بانک برقرار می‌شود.

مشتریان بانک ملت برای دریافت و نصب پیام‌رسان ملت می‌توانند به سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bankmellat.ir  مراجعه کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */