خبر

ژاپن در حال آزمایش سرویس جدید پرداخت موبایلی است

ژاپن

گروه مالی Mizuho و Mizuho Bank در ژاپن در حال انجام آزمایش اثبات مفهوم برای یک اپلیکیشن موبایلی به نام pring هستند. شرکت Pring که از اعضای گروه Metaps است، روی توسعه و تولید این اپلیکیشن کار می‌کند.

این شرکت‌ها اوایل امسال با شرکت سرمایه‌گذاری WiL LLC قرارداد همکاری برای ارائه یک سرویس پرداخت جدید در ژاپن امضا کردند. به دنبال این همکاری آن‌ها مشترکا pring را توسعه داده و فرایند آزمایش این اثبات مفهوم توانایی این اپلیکیشن را برای انواع تراکنش‌هایی که با استفاده از پول الکترونیکی و از حساب بانکی کاربر انجام می‌شود، بررسی می‌کند.

شرکت Pring قصد دارد یک روش بسیار ساده برای تبدیل پول حساب بانکی کاربر به پول الکترونیکی ارائه دهد که بتوان آن پول الکترونیکی را ازطریق رسانه‌های اجتماعی و یا شماره‌های تلفن ارسال و یا دریافت کرد و یا حتی از آن برای انجام پرداخت‌های سریع در مکان‌های مشخص و ازطریق کدهای QR استفاده کرد.

کارکنان شعبه مرکزی Mizuho Bank اولین کسانی هستند که عملکرد pring را با انجام پرداخت‌هایی در کافی‌شاپ ساختمان بانک، امتحان می‌کنند.

منبع: Mobilepaymentstoday

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید