بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها

تجارت الکترونیک پارسیان تعطیل نیست؛ خدمت‌رسانی در عید

نوشته شده توسط رسول قربانی

به گزارش راه پرداخت به نقل از دنیای اقتصاد، اصغر باباپور، معاون مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (پککو) با اعلام این خبر گفت: به منظور رفاه حال دارندگان انواع کارت‌های پارسیان و همچنین پشتیبانی از فروشگاه‌های طرف قرارداد (دارندگان دستگاه کارتخوان بانک پارسیان) تمامی مشتریان از خدمات مرکز پاسخگویی خدمات با مشتریان این شرکت در تهران و ۳۲ نمایندگی استانی بهره‌مند خواهند بود.

 

باباپور ادامه داد: هرگونه مشکل احتمالی که در هنگام خرید برای دارندگان انواع کارت‌های بانکی از شبکه گسترده فروشگاهی بانک پارسیان به وجود آید، چه در بخش دستگاه‌های کارتخوان و چه در بخش مربوط به کارت همچون مفقودی جسم کارت، رمز و… مشتریان می‌توانند با واحد خدمات مشتریان این شرکت تماس گرفته و نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند. وی گفت: دارندگان دستگاه کارتخوان و دارندگان انواع کارت‌های پارسیان در تهران می‌توانند با شماره چهار رقمی ۲۳۱۸ و در مراکز استان‌ها با نمایندگی‌های این شرکت که اطلاعات آن‌ها در وب سایت شرکت به نشانی www.pec.ir موجود می‌باشد تماس حاصل نمایند.

منبع: دنیای اقتصاد

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */