راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سرویس علی‌پی در ۲۴۲ شعبه استارباکس در مالزی راه‌اندازی شد

علی‌پی اعلام کرده است که تمام توریست‌های چینی که به مالزی سفر می‌کنند می‌توانند با استفاده از این سرویس در تمامی ۲۴۲ شعب استارباکس این کشور پرداخت خودشان را انجام دهند.

توریست‌های چینی می‌توانند با استفاده از پلتفرم درون اپلیکیشن Discovery، نزدیک‌ترین شعبه استارباکس را پیدا کنند و هزینه نوشیدنی‌هایشان را با استفاده از علی‌پی و با واحد پول خودشان پرداخت کنند.

البته یک خوشبحالی دیگری هم نصیب توریست‌های چینی شده است. این افراد می‌توانند با استفاده ازعلی‌پی در شعب استارباکس، از ۱۸ آگوست تا ۳۱ اکتبر، از ۱۰ درصد تخفیف بهره‌مند شوند. البته علی‌پی و استارباکس مالزی، مشترکا این کمپین را اداره می‌کنند.

فروشنده‌های مالزی از آوریل ۲۰۱۷ بود که شروع به پذیرش سرویس علی‌پی در کشور خودشان کردند و در حال حاضر بیش از ۵ هزار فروشنده، که شامل ۲۱ ۰۰ فروشگاه ۷-Eleven هم می‌شود، قابلیت پرداخت با علی‌پی را به مشتریان ارائه می‌دهند.

کشور چین، سومین کشوری است که بیشترین مسافرت را به مالزی انجام می‌دهند. بیش از ۲.۱۲ میلیون توریست جینی در سال ۲۰۱۶ از مالزی بازدید کردند و این تعداد از توریست‌ها، در سه‌ماهه اول سال ۲۰۱۷ ۸.۳ درصد افزایش داشته است.

منبع: The Payper

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.