راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تقدیر از شرکت داده‌ورزی سداد در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی آسیالیکس

شرکت داده‌ورزی سداد لوح تقدیر و سپاس هفتمین کنفرانس بین‌المللی، یازدهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری و نوآوری و چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی آسیالیکس (ASIALICS) را دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت داده‌ورزی سداد، در این کنفرانس که به میزبانی انجمن مدیریت فناوری ایران و با محوریت یادگیری فناورانه، نوآوری و همپایی در بستر تعاملات بین‌المللی برگزار شد؛ فرامرز خالقی مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره شرکت سداد موفق به دریافت لوح تقدیر و سپاس این کنفرانس از مقام‌های عالی‌رتبه حوزه فناوری اطلاعات کشور و همچنین نمایندگان کشورهای جنوب شرق آسیا شد.

جایزه ملی مدیریت فناوری ایران با هدف ارتقای دانش مدیریت فناوری و نهادینه ساختن الگوهای موفق توسعه فناوری، یک جایزه در سطح ملی است که پس از ارزیابی‌های دقیق شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی بر اساس مدل ارزیابی تدوین‌شده در سطوح مختلف، به سازمان‌های حائز شرایط اعطا می‌شود.

این جایزه هرساله به همت انجمن مدیریت فناوری و با حمایت معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری و معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشور به سازمان‌های برتر و فعال حوزه فناوری اطلاعات اهدا می‌شود که این دوره این لوح به مدیرعامل شرکت داده‌ورزی سداد، از شرکت‌های بزرگ و زیرمجموعه بانک ملی ایران در حوزه فناوری اطلاعات اعطا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.