بانک‌تک (BankTech)

راه‌اندازی ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز پست بانک ایران در سطح روستاهای کشور

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

در راستای توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک در سطح روستاها و دسترسی آسان و شبانه‌روزی روستائیان به خدمات بانکی تعداد ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز (ATM) پست بانک ایران در باجه‌های خدمات بانکی در سطح کشور نصب و راه‌اندازی شده است.

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران، در راستای عملیاتی کردن طرح نصب و استقرار ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز این بانک در سطح کشور به‌عنوان برنامه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌ویژه در مناطق روستایی و محروم جهت دسترسی آسان روستائیان به خدمات بانکی به‌صورت شبانه‌روزی و کاهش شکاف دیجیتالی بین شهر و روستا، تاکنون تعداد ۷۰۰ دستگاه در سطح کشور با حضور مسئولان اجرائی استان‌ها و محلی مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌منظور فراهم کردن دسترسی عمومی به خدمات بانکی الکترونیکی اقدام به نصب و راه‌اندازی ۱۰۰۰ دستگاه خودپرداز با عاملیت پست بانک ایران در مناطق روستایی کشور کرده است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */