خبر

واعظی: کارپینو دغدغه بیکار شدن رانندگان تاکسی را برطرف کرد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

محمود واعظی وزیر ارتباطات و اطلاعات در بازدید از غرفه‌های نمایشگاه الکامپ اعلام کرد که کارپینو دغدغه بنده در مورد بیکار شدن رانندگان تاکسی‌های شهر با حضور کسب‌وکارهای اینترنتی را برطرف کرد.

به گزارش روابط عمومی کارپینو، واعظی دراین‌باره افزود: «چند ماه پیش من دغدغه‌ای پیدا کردم که با حضور کسب‌وکارهای اینترنتی همچون اسنپ و تپسی، رانندگان تاکسی‌ها به سمت کاهش درآمد و بیکاری خواهند رفت. این موضوع سبب می‌شد که تاکسی‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی رو در روی هم قرار گرفته و سبب ایجاد چالش شوند.»

وزیر ارتباطات گفت: «امروز با استفاده کارپینو از تاکسی‌ها برای پاسخ به درخواست ماشین کاربران هم دغدغه بیکار شدن تاکسی‌ها کاهش پیدا می‌کند و هم تاکسی‌ها نیز با فناوری‌های جدید آشنا می‌شوند.»

احسان جهانی مدیرعامل کارپینو نیز در این دیدار گفت: «با کسب مجوزهای لازم از تاکسیرانی تهران و معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری توانستیم اولین اپلیکیشن درخواست خودرو با حضور تاکسی‌های رسمی را به کاربران اینترنت در ایران ارائه دهیم.»

جهانی افزود: «در اپلیکیشن ما هم‌اکنون بیش از ۱۲ هزار راننده تاکسی به حمل‌ونقل کاربران می‌پردازند که این رانندگان خودروهای تاکسی معمولی، لوکس، ون و تاکسی بانوان دارند.»

مدیرعامل کارپینو گفت: «ما با این اپلیکیشن توانستیم کاهش ۴۰ درصدی رانندگان تاکسی که در دو سال اخیر به خاطر حضور اپلیکیشن‌های درخواست خودرو به وجود آمده بود را پوشش دهیم.»

واعظی در این دیدار ضمن رضایت از حضور کارپینو خواهان گسترش عرضه فعالیت این اپلیکیشن شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

  • پدره رانندگان را درمیارید که به سود برسید با این تورم واین قیمتها تاکسیرانی برای لای جرز دیوار بدرد میخوره شرکتهای شخصی مثل اسنپ را خود تاکسیرانی پدید اورد تا تاکسیرانان با بدبختی بیشتر درامد وروزی کسب کنند

/* ]]> */