راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

آپ پرداخت با NFC را برای اولین بار به نمایشگاه کتاب می‌برد

0

شرکت آسان پرداخت برای چهارمین سال پیاپی مجری انحصاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است با این تفاوت نسبت به سال‌های قبل که در این دوره از نمایشگاه کتاب، خریداران علاوه بر شیوه‌های پرداخت رایج قبلی، می‌توانند بدون نیاز به حضور فیزیک کارت بانکی و صرفا از طریق موبایل و تکنولوژی NFC پرداخت‌های خود را انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آسان پرداخت، آپ با آمادگی نصب بیش از ۵۰۰۰ دستگاه کارت‌خوان ثابت و سیار و همچنین امکان فراهم کردن سایر روش‌های پرداخت الکترونیکی در نمایشگاه کتاب امسال، خرید را برای مراجعه‌کنندگان و فروشندگان تسریع می‌کند.

آسان پرداخت که در سال گذشته با ارائه تله پرداز امکان پرداخت از طریق بن کارت‌های مجازی را برای تمامی متقاضیان کتاب فراهم کرده بود، امسال نیز علاوه بر خدمت تله پرداز که در اپلیکیشن آپ موجود است برای اولین بار پرداخت از طریق NFC را برای کاربران و مشتریان بانک شهر فراهم کرده است.

متقاضیان استفاده از بن کارت، امکان استفاده از تکنولوژی NFC ارائه شده توسط آسان پرداخت را در تمامی غرفه‌های ناشران حاضر در سراسر محل نمایشگاه دارند.

در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، چهارصد هزار بن کارت که شامل بن کارت‌های دانشجویان، طلاب، دانش آموزان، اساتید و سازمان‌ها است، صادر و توزیع می‌شود. سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از ۱۳ الی ۲۳ اردیبهشت ۹۶ در شهر آفتاب برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.