بانک‌ها

حمایت بانک کشاورزی از اجرای خدمت «تله پرداز» توسط آپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

طرح «تله پرداز» با هدف اجرای مأموریت‌های بانک کشاورزی در امور مشتریان به ویژه ارائه خدمات نوین بانکی، در این بانک راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این طرح خریدار بدون نیاز به دستگاه کارت‌خوان و کارت‌بانکی می‌تواند هزینه صورت‌حساب خود را با استفاده از اپلیکیشن «آپ» با سرعت و سهولت به فروشنده (پذیرنده) پرداخت کند.

تله پرداز با مشارکت شرکت‌های آسان پرداخت و پرشین سوئیچ در این بانک اجرایی شده است و برای کسب‌وکارهایی که سرویس ارسال کالا (پرداخت در محل) یا ارائه خدمت دارند یا مراکز خریدی که پرداخت مبلغ را بدون مراجعه به صندوق یا پرداخت بدون کارت در صندوق به مشتریان خود ارائه می‌دهند مناسب و کاربردی است.

امکان انجام تراکنش از راه دور با تلفن همراه از مهم‌ترین مزیت‌های این روش پرداخت است که علاوه بر جلوگیری از افشای رمز کارت مشتریان، به‌عنوان خدمتی متمایز موجب حفظ امنیت حساب و اطلاعات محرمانه کارت مشتریان خواهد شد.

امکان پرداخت غیرحضوری، پرداخت هزینه صورتحساب بدون استفاده از کارت‌بانکی با سرعت و سهولت، پرداخت سریع فقط با واردکردن رمز دوم (Cvv2)، ارسال پیامک برای خریدار و فروشنده پس از انجام تراکنش، امکان پرداخت تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در روز با هرکارت عضو شبکه شتاب و مدیریت خریدها و تراکنش‌ها از طریق اپلیکیشن از دیگر مزیت‌ها و قابلیت‌های این طرح به شمار می‌آید.

متقاضیان استفاده از این خدمت می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی آسان پرداخت به نشانی http://app.733.ir نسبت به دریافت و نصب اپلیکیشن آپ اقدام و از مزایای آن بهره‌مند شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */