استخدام در بانک‌ها و شرکت‌ها خبر

بانک تجارت در سمت متصدی امور بانکی استخدام می‌کند

بانک تجارت
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک تجارت نیروی انسانی موردنیاز شعب خود در سمت متصدی امور بانکی را از طریق برگزاری آزمون، استخدام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در راستای تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) و به‌منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان، بانک تجارت بر اساس ضوابط و مقررات و آیین‌نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی «لیسانس» و در رشته‌های مرتبط، نیروی انسانی موردنیاز خود را پس از برگزاری آزمون کتبی علمی، آزمون روان‌شناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی با انعقاد «قرارداد کار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی» استخدام می‌کند.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در آزمون استخدامی از تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ لغایت ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ به پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */